Līdz 25. jūlijam studētgribētāji var pieteikties studēt datorzinātnes angļu valodā – dubultdiploma bakalaura studiju programmā "Datorzinātnes" sadarbībā ar Linkolnas Universitāti Lielbritānijā.

Dubultdiploma studiju programma datorzinātnēs izstrādāta, izmantojot abu universitāšu ilggadējo pieredzi, lai nodrošinātu studentus ar darba tirgū nepieciešamām zināšanām un prasmēm. Abu universitāšu datorzinātņu bakalaura studiju programmu saturs un sasniedzamie studiju rezultāti tika rūpīgi salīdzināti un izvērtēti. Rezultātā studējošie gūs iespēju apgūt ne tikai LU piedāvātos studiju kursus, bet arī Linkolnas Universitātes studiju kursus, kā arī iegūs piekļuvi Linkolnas Universitātes mācībspēku konsultācijām, bibliotēkai, dažādiem pasākumiem, kopīgiem projektiem ar studentiem, kuri studē Lielbritānijā, un studiju noslēgumā arī Linkolnas Universitātes diplomu.

Linkolnas Universitāte ir Lielbritānijā atzīta universitāte, kura lepojas ar augstāko jeb zelta līmeni mācīšanas metožu izvērtējumā “The Teaching Excellence Framework (TEF)”, kas ir nozīmīgākais izglītības kvalitātes rādītājs Lielbritānijā, piecām zvaigznēm prestižajā “QS Stars” pasaules universitāšu reitingā un Lielbritānijā nozīmīgākā augstskolu reitinga “The Times and Sunday Times Good University Guide 2021” apbalvojumu “Modern University of the Year”. Linkolnas Universitātes datorzinātņu bakalaura studiju programmu ir akreditējusi IT nozari pārstāvošā organizācija “The British Computer Society”, tāpat universitāte sadarbojas ar analītiķu un programmētāju apvienību “The Institution of Analysts and Programmers”.

Savukārt LU bakalaura studiju programma “Datorzinātnes” jau divreiz ieguvusi Eiropas līmeņa akreditāciju, un tā ir vienīgā studiju programma Latvijā, kas apbalvota ar kvalitātes zīmi “Euro-Inf Quality Label”. Tāpat jau piecus gadus pēc kārtas Latvijas darba devēji šo programmu atzinuši par ieteiktāko studiju programmu Latvijā.

Pieteikties studijām dubultdiploma studiju programmā līdz 25. jūlijam var portālā apply.lu.lv.

Plašāka informācija par dubultdiploma studiju programmu un uzņemšanas noteikumiem

Dalīties