Doktoranti un jaunie zinātnieki 16. novembrī ir aicināti piedalīties praktiskā klātienes darbseminārā “Kā veidot pētnieka digitālo profilu?”, ko rīko LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību.

Darbseminārā, kas norisināsies 16. novembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 LU Dabas mājas 208. telpā pie datoriem, katrs dalībnieks varēs izveidot vai pilnveidot savu pētnieka profilu tādos profesionālajos tīklos kā Linkedin, Researchgate, ORCID un citos.

Praktiskā semināra mentore būs Latvijas Jauno zinātnieku apvienības biedre un Latvijas Universitātes zinātniskā grāda pretendente Laura Bužinska: “Linkedin un citi profesionālie profili nepieciešami ne tikai tāpēc, lai citi interesenti, piemēram, potenciālie projektu partneri, varētu iepazīties ar tavu pieredzi, bet tas palīdz sekot līdzi aktualitātēm pētniecībā. Darbsemināra laikā kopīgi izveidosim vai arī aktualizēsim tavu Linkedin, ORCID profilu, kā arī būs iespēja uzzināt par citiem pētniekam noderīgiem informācijas kanāliem.”

“Parasti ikdienā savu tiešsaistes tīklos esošo profilu un tajā esošo informāciju atstājam uz pēc tam. Darbseminārs ir labs iemesls atvēlēt brīdi, lai izveidotu vai pilnveidotu savu profilu, kas palīdzēs arī pētniecības ceļā,” uzsver LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas vecākā eksperte Dr.ģeogr. Gunta Kalvāne.

Interesenti ir aicināti iepriekš pieteikties pasākumam līdz 14. novembrim, reģistrējoties šeit: https://forms.office.com/e/UbAYkMw61J 

Pasākums ir viena no LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas aktivitātēm, turpinot darbu pie LU Doktorantūras skolas izveides un jaunā doktorantūras modeļa ieviešanas Latvijas Universitātē.

Dalīties