No šī gada 8. līdz 10. oktobrim Latvijā notiks starptautisks tiešsaistes hakatons MediaHack 2021, kas veltīts mediju jomai.

Mēs saskaramies ar sociālo mediju gigantu dominances, viltus ziņu un esošo mediju biznesa modeļu izaicinājumiem, tāpēc mums ir vajadzīgi drosmīgi un novatoriski risinājumi, lai mediji būtu uzticami, iesaistoši un pieejami ikvienam. Hakatonā aicināti piedalīties visu augstskolu un programmu studenti, lai strādātu pie risinājumiem, kas uzlabos vai pat mainīs veidus, kā tiek radīts un patērēts mediju saturs. Komandām labākus rezultātus palīdzēs sasniegt pieredzējuši biznesa, tehnoloģiju, dizaina un mediju jomas eksperti. Komandām būs iespēja cīnīties par 3000 EUR balvu fondu, lai attīstītu ideju pēc hakatona.

Hakatona jeb ideju maratona mērķis ir 48h laikā radīt inovatīvas idejas mediju jomā, novērtēt idejas biznesa potenciālu un izveidot starpdisciplināras komandas, kas spēj šīs idejas realizēt dzīvē. Idejas var pieteikt četrās kategorijās - “Mediju satura radīšana”, “Mediju satura izplatīšana”, “Interaktīvs un iesaistošs mediju saturs” un “Nākotnes mediji”. 

Šī ir iespēja ikvienam dalībniekam atklāt savu potenciālu, dalīties ar idejām, iegūt jaunus domu biedrus un palīdzēt risināt sabiedrībai svarīgus jautājumus. Šī hakatona izaicinājumi ir saistīti ar mediju saturu un tā ietekmi uz mums visiem. Kopīgi komandā darbojoties pie kāda no izaicinājumiem jūs ne tikai paplašināsiet savu redzesloku, bet, iespējams, arī atradīsiet savu nākotnes aicinājumu!

Dalība MediaHack 2021 ir bez maksas, un līdz 5. oktobrim pasākumam var reģistrēties ikviens gan ar savu ideju, vai bez tās. Pieteikties var jau iepriekš izveidotas komandas, savukārt tiem, kas pieteiksies individuāli, būs iespēja veidot jaunu vai pievienoties kādai no komandām. 

Papildu informācija un reģistrācija: https://mediahack.co