Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

TestDevLab Rīgā rīko programmatūras testētāju vasaras skolu

16.07.2019.

IT uzņēmums TestDevLab no 12. līdz 23. augustam Rīgā rīko bezmaksas vasaras skolu “TestDevLab Summer School 2019”, kurā intensīvos divas nedēļas ilgos kursos varēs apgūt programmatūras testēšanas un Android lietotņu izstrādes pamatus. Labākajiem šo kursu absolventiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses iespējas uzņēmumā. Šī ir lieliska iespēja uzsākt veiksmīgu karjeru perspektīvā IT jomā.

“Šovasar Ventspilī un Daugavpilī uzsākām rīkot “TestDevLab Summer School” apmācības un redzot tik lielu interesi, izlēmām kursus piedāvāt arī Rīgā. Jau kopš 2011. gada rūpējamies par to, lai mūsu klienti, kas ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski uzņēmumi ar miljoniem lietotāju, saviem klientiem varētu piedāvāt drošu un kvalitatīvu programmatūru. TestDevLab var uzskatīt par reģiona pieredzes bagātāko programmatūras testēšanas uzņēmumu un kursu dalībniekus vēlamies iepazīstināt ar šo perspektīvo IT nozari,“ stāsta TestDevLab līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds.

TestDevLab vasaras skola norisināsies uzņēmuma Rīgas birojā (Krišjāņa Valdemāra 8) no 12. līdz 23. augustam, un uz to var pieteikties ikviens, kuru interesē programmatūras kvalitātes nodrošināšanas joma. Iepriekšēja programmēšanas pieredze nav obligāta, bet noderēs. Krietni vairāk tiks novērtēta vēlme strauji apgūt jaunas zināšanas.

Kursu gaitā pieredzējušie TestDevLab speciālisti iepazīstinās ar mobilo un tīmekļa lietotņu testēšanas pamatkonceptiem un automatizētās testēšanas pamatiem. Atsevišķas lekcijas tiks veltītas arī Android lietotņu izstrādes pamatu apgūšanai izmantojot moderno Kotlin programmēšanas valodu.

Apmācības process sastāvēs gan no teorētiskajām nodarbībām, gan praktiskajiem uzdevumiem. To gaitā tiks risināti reālajam darbam pietuvināti uzdevumi izmantojot modernas tehnoloģijas un instrumentus. Tādējādi pēc kursu pabeigšanas iegūtās zināšanas uzreiz varēs pielietot darbā.

Bezmaksas kursi noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas teorētiskās un praktiskās zināšanas un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā.

Dodies uz “TestDevLab Summer School 2019” mājaslapu, lai iepazītos ar detalizētāku kursu aprakstu, kā arī piereģistrētos: https://summerschool.testdevlab.com/riga

Par TestDevLab: 2011. gadā dibinātais uzņēmums nodrošina augstas pievienotās vērtības programmatūras testēšanas pakalpojumus un produktus, kas ļauj klientiem izlaist tirgū kvalitatīvu programmatūru ātrāk. Šobrīd TestDevLab algo 150+ darbiniekus, kas no Rīgas, Liepājas, Ventspils un Daugavpils birojiem strādā ar klientiem no visas pasaules. Starp TestDevLab klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan globālas Fortune 500 kompānijas kā Skype, Microsoft, WorldRemit, Orange, Twilio, Truecaller u.c. Programmatūru, ko ikdienā testē TestDevLab inženieri, visā pasaulē lieto virs 1.5 miljarda cilvēku.