Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU doktoranti aicināti pieteikties SIA “Mikrotīkls” stipendijai

30.10.2017

Līdz š.g. 20.novembrim Latvijas Universitātes (LU) 1. studiju gada doktoranti aicināti pieteikties LU fonda administrētajai SIA “Mikrotīkls” stipendijai doktorantūras studentiem eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā. Stipendijām plānots piešķirt līdz 200 000 EUR.

Stipendija tiek nodrošināta, pateicoties SIA “Mikrotīkls” ziedojumam eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu attīstīšanai. Vienas stipendijas apjoms ir 1 000 EUR mēnesī. Pētījuma izstrādes termiņš ir viens kalendārais gads, sākot ar 2017.gada 1.decembri, ar iespēju iegūt pagarinājumu uz visu doktorantūras studiju laiku, ja tiek sekmīgi realizēta pētniecības un zinātnes popularizācija.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem elektroniski jāiesniedz savs CV, pieteikuma anketa, pētījuma pieteikums, kā arī 2 rekomendācijas vēstules no docētājiem uz e-pasta adresi fonds@fonds.lv līdz 2017.gada 20.novembra plkst. 23:59. Rezultāti tiks izziņoti š.g. 27.novembrī.

PIETEIKUMA ANKETA, PĒTĪJUMA PIETEIKUMS UN KRITĒRIJI

Kontaktpersona jautājumu vai neskaidrību gadījumā:

LU fonda izpilddirektore, valdes locekle
Laila Kundziņa-Zvejniece
e-pasts: laila@fonds.lu.lv
mob.t.: 29 212 426.

Nodibinājums “Latvijas Universitātes fonds” darbojas kopš 2004. gada. Tā ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.