Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Satiec DF studentus izstādē "SKOLA 2019"!

27.02.2019.

Izstādē "SKOLA 2019", kas no 1. līdz 3. martam norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, piedalīsies arī Datorikas fakultātes studenti, kas studētgribētājiem ir gatavi pastāstīt gan par studijām, gan par ārpusstudiju aktivitātēm.

Izstādes “Skola 2019” ietvaros būs iespēja izbaudīt gan dažādas Latvijas Universitātes piedāvātas izklaides iespējas, gan uzzināt par plašajām un daudzveidīgajām studiju iespējām visās 13 fakultātēs, reģionālajās filiālēs un LU koledžās.

Tāpat kā pagājušajā gadā arī šogad apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties LU stenda atpūtas zonas aktivitātēs. Viens no jaunumiem būs Radio NABA studija, kurā no izstādes atklāšanas brīža līdz pat tās noslēgumam darbosies dīdžeji, būs konkursi, dažādas intervijas ar izstādes organizatoriem, LU rektoru un apmeklētājiem. Katru izstādes dienu no plkst. 10.00 – 13.00 radio tiešraide skanēs FM viļņos, www.naba.lv un mobilajās lietotnēs, kā arī programma būs skatāma video tiešraidē visu izstādes norises laiku. Iesaistoties radio aktivitātēs, apmeklētājiem būs iespēja laimēt vērtīgas muzikālas balvas.

LU studentu raidījuma “Kivi TV” dalībnieki izstādes laikā filmēs pasākumā notiekošo, intervēs apmeklētājus un arī viņiem stenda aktīvajā zonā būs sava montāžas studija, kurā uz vietas nofilmētie video tiks montēti un uzreiz prezentēti LU izstādes stenda ekrānos.

Arī šogad LU stenda aktīvajā zonā izstādes apmeklētāji varēs piesēst pufos un izbaudīt nesteidzīgu atmosfēru, izmantot mobilo ierīču uzlādes iespējas, reizē izmēģināt LU piedāvāto 3D spēli un aizpildīt testu “Pastudē sevi”. Tāpat apmeklētāji varēs uzņemt momentfoto, ko saglabāt atmiņām no izstādes.

Izstādes darba laiks:

Piektdien, 1. martā 10.00–18.00
Sestdien, 2. martā 10.00–18.00
Svētdien, 3. martā 10.00–17.00

Izstāde notiek: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Ķīpsalas iela 8, Rīga.

Tāpat šajā pavasarī studētgribētājiem ir iespēja piedalīties Datorikas fakultātes Atvērto durvju dienā 18. martā, plkst. 13:00, Raiņa bulvārī 19, 12. auditorijā, kur viesus uzrunās Datorikas fakultātes dekāns, studiju programmu direktori un studentu pašpārvaldes pārstāvji, būs iespēja uzzināt papildu informāciju par studiju programmām un uzdot jautājumus.

Savukārt no 8. līdz 12. aprīlim LU norisināsies pasākums Studenta kurpēs, kura laikā ikvienam vidusskolēnam vienu dienu tiek dota iespēja iejusties „studenta ādā” un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē. Tā ir iespēja piedalīties  lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos, kā arī iepazīties ar Universitātes studiju programmām, to saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē. Pasākumam iespējams pieteikties līdz 24. martam.