Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU studenti piedalījās programmēšanas treniņnometnē Petrozavodskā

07.09.2017

Latvijas Universitātes studentu komanda, kuras sastāvā ir Pēteris Pakalns, Ingus Jānis Pretkalniņš un Aleksandrs Zajakins, gatavojoties jaunajai sacensību sezonai, piedalījās programmēšanas treniņnometnē Petrozavodskā (Krievija), kas ir viena no sarežģītākajām sacensību programmēšanas treniņnometnēm pasaulē, kurā piedalās arī komandas, kas ir ieguvušas pasaules čempiona titulu ACM ICPC sacensībās. Treniņnometne norisinājās no 19. augusta līdz 1. septembrim.

Treniņnometne norisinājās Petrozavodskas Valsts universitātē, Krievijā. Treniņnometnē katra diena sastāvēja no intensīvām 5 stundu programmēšanas sacensībām, uzdevumu analīzes un neatrisināto uzdevumu izpildes, bija arī dažas atslodzes dienas, kurās studenti apmeklēja organizatoru rīkotās aktivitātes. 

LU studentu komandu dalību sacensībās atbalsta: A/S „Exigen Services Latvia”, SIA „Datakom”, VISMA grupas uzņēmumi Latvijā, Latvijas Goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs un Latvijas goda konsuls Mičiganā Andris Lācis. Ziedojumu administrē Latvijas Universitātes Fonds.