Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studentus aicina piedalīties Veselības Demohakatonā

29.11.2018.

Rīgas Stradiņa universitāte aicina studentus piedalīties piedalīties Veselības Demohakatonā, kurš norisināsies šī gada 14. un 15. decembrī. Pieteikšanās norit līdz 6. decembrim.

Esi inovāciju celmlauzis veselības jomā un padari nozari atvērtāku, kā arī iegūsti lieliskas balvas!

Piesakies līdz 6. decembrim!

DEMOHAKATONA TĒMA: KĀ SASNIEGT GRŪTI SASNIEDZAMOS? Kā veicināt veselību un profilaksi grūti sasniedzamām iedzīvotāju grupām (mazākumtautību senioriem, lauku reģionos dzīvojošajiem, bezdarbniekiem, maznodrošinātajiem u. c.)?

KĀ TAS NOTIEK: 24 h RADOŠS KOMANDAS DARBS Strādā MENTORU (Latvijas superguru, varoņu un gaišāko prātu) vadībā, kuri palīdzēs Tavai komandai attīstīt ideju. Starpdisciplīnu komandas tiks veidotas pasākuma pirmajā dienā.

KAD: Sāksim 2018. gada 14. decembrī plkst. 17.00 un turpināsim līdz 15. decembra plkst. 20.00.

KUR: Rīgas Stradiņa universitātes Studentu mājā Palasta ielā 3 Rīgā.

ŽŪRIJA: Demohakatona noslēgumā projektus izvērtēs starpdisciplināra žūrija.

BALVAS: Labākajiem būs iespēja nākamā gada februārī apmeklēt TechChill 2019, kur tiekas Baltijas gaišākie prāti inovatori, jaunuzņēmumu pārstāvji, investori, lai diskutētu un iedvesmotu.

KAS VAR PIETEIKTIES: IKVIENS (individuāli vai komandā).

Veselības jomas censoņi, IT, dizaina, komunikāciju, sociālās u. c. jomu pārstāvji un studenti, kuriem jau ir ideja vai kuri vēlas piedalīties labākas veselības veicināšanā.

PIETEIKŠANĀS: līdz 2018. gada 6. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu:www.rsu.lv/form/demo-hakatons

Ja ir jautājumi un neskaidrības, zvani vai raksti Līgai (25635208, liga.timsa@vm.gov.lv), Kristīnei (26527452) vai Zanei (zane.egle@vmnvd.gov.lv).