Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aicina bez maksas piedalīties kiberdrošības konferencē DSS ITSEC 2018

22.10.2018.

25. oktobrī jau 9. reizi notiks Baltijā nozīmīgākā un lielākā kiberdrošības konference/expo - DSS ITSEC. Dalība konferencē ir bez maksas un reģistrēties iespējams līdz 23. oktobrim.

Konference ik gadu klātienē pulcē 1000+ IT drošības jomas profesionāļus, 60+ runātājus – uzņēmumu vadītājus, IT drošības organizāciju pārstāvjus un vietējā tirgus vadošo uzņēmumu līderus un 30+ uzņēmumus - ražotājus, izplatītājus un konsultantus no Latvijas, Baltijas un Eiropas. Pasākums tiek translēts tiešsaistē vairākās platformās 10 000+ skatītājiem.

Šogad pasākuma nosaukums un tēma ir DSS ITSEC: ECONOMICS OF CYBERCRIME, konference notiks 2018. g. 25. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pasākumā tiks apskatītas tādas tēmas kā koda drošība, datu noplūdes novēršana, personas dati un GDPR, hakeri, šifrēšana, autentifikācija, autorizācija, audits, e-pārvalde, kibernoziedzība, tīkla, datu, industriālo sistēmu, galalietotāj drošība utt. Pasākuma formāts ir prezentācijas, paneļdiskusijas, live hacking demos, expo un tīklošanās zona.

Video atskats uz 2017. gada pasākumu

Reģistrācija