Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU fonds aicina doktorantūras studentus pieteikties mecenāta SIA “Mikrotīkls” stipendijai

05.10.2018.

Latvijas Universitātes (LU) doktorantūras studenti dabaszinātņu, medicīnas un dzīvības zinātņu jomā, kuri ir uzsākuši studijas 2018./2019. akad. gadā, līdz 14. oktobrim aicināti pieteikties mecenāta SIA “Mikrotīkls” stipendijai, ko administrē LU fonds.

Mecenāts stipendijas piešķirs otro reizi, līdz šim tās ir saņēmuši seši jaunie pētnieki. Šai stipendijai var pieteikties pirmā studiju gada doktoranti no LU Bioloģijas (BF), Datorikas (DF), Fizikas, matemātikas un optometrijas (FMOF), Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu (ĢZZF), Ķīmijas (ĶF) un Medicīnas fakultātes (MF), kuriem nav līguma saistību Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektos, ko īsteno LU.

Stipendija tiks izmaksāta vienu kalendāro gadu, tās apmērs ir 1 000 eiro mēnesī. Pētījums ir jāizstrādā, sākot ar 2018.gada 1.novembri. Stipendijas ieguvējiem būs iespēja iegūt pagarinājumu uz visu doktorantūras studiju laiku, ja tiks sekmīgi īstenota pētniecības un zinātnes popularizācija.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem elektroniski jāiesniedz savs CV, pieteikuma anketa, pētījuma pieteikums, kā arī 2 rekomendācijas vēstules no docētājiem uz e-pasta adresi fonds@fonds.lv līdz 2018. gada 14. oktobra plkst. 23:59. Rezultāti tiks izziņoti līdz š.g. 22. oktobrim.

PIETEIKUMA ANKETA, PĒTĪJUMA PIETEIKUMS UN KRITĒRIJI

 

Kontaktpersona jautājumu vai neskaidrību gadījumā:

LU fonda izpilddirektore, valdes locekle
Laila Kundziņa
e-pasts: laila@fonds.lu.lv
mob.t.: 29 212 426