Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studenti aicināti uz labāko IT noslēguma darbu apbalvošanas pasākumu "ZIBIT 2018"

19.09.2018.

Otrdien, 25. septembrī, plkst. 14:30 notiks IT nozares konkursa "ZIBIT 2018" apbalvošanas pasākums. Tā laikā laureāti prezentēs savus noslēguma darbus, kuri atzīti par inovatīvākajiem un interesantākajiem IT nozarē 2017./2018. studiju gadā. Pasākums notiks RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Darbus rūpīgi vērtēja kompetenta nozares žūrija - AS "Accenture Latvia" un AS "Exigen Services Latvia" pārstāvji. Kopumā astoņas Latvijas augstākās izglītības iestādes konkursam izvirzīja 16 bakalaura darbus un 20 maģistra darbus.

Pasākumu organizē RTU Attīstības fonds sadarbībā ar Accenture Latvia un Exigen Services Latvia. Pasākumā aicināti piedalīties IT jomas studenti, īpaši vecāko kursu studenti, kuri savus noslēguma darbus rakstīs nākošgad.

Pasākumam jāreģistrējas iepriekš, aizpildot anketu.

Pasākuma apmeklējumu ir iespējams ieskaitīt specsemināra "Vieslekcijas Datorikas fakultātē" dalībniekiem. Lai ieskaitītu pasākuma apmeklējumu specseminārā, pasākumā uz vietas obligāti jāpierakstās organizatoru reģistrācijas lapā un jāpaziņo par savu dalību prof. Lailai Niedrītei.