Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studenti un absolventi aicināti piedalīties Rudens talkā LU Botāniskajā dārzā
Brigita Zutere
18.09.2018.

Lai ražīgi un radošā gaisotnē pavadītu vasaras pēdējo dienu, Latvijas Universitātes (LU) studenti, mācībspēki, absolventi ar ģimenēm un citi interesenti laipni aicināti pievienoties ikgadējai Rudens talkai LU Botāniskajā dārzā sestdien, 22.septembrī, no plkst. 11.00.

Zināms, ka šogad astronomiskais rudens iestāsies 23. septembra agrā rītā. Dienu iepriekš, ķerot atvasaras pēdējos saules starus un sapošot LU Botānisko dārzu gaidāmajai ziemas sezonai, dažādu paaudžu talcinieki varēs izbaudīt brīvdabas aktivitātes. Pasākuma rīkotāji ir LU Studentu padome un LU Absolventu klubs.

Jau rīta pusē, ierodoties uz talku, ikkatram būs pieejama silta tēja. Arī šoreiz talkotājiem tiks nodrošināti cimdi un darba rīki, bet katrs var ņemt līdzi arī savus rīkus. Visvairāk pārstāvētās LU fakultātes studenti un pārstāvji saņems veicināšanas balvu.

Pēc darbu beigšanas paredzēts kopīgs pikniks un dažādas aktivitātes Botāniskā dārza teritorijā. Tāpat visiem par prieku ir gaidāms muzikāls priekšnesums. Talkas dalībniekiem ieeja LU Botāniskajā dārzā bez maksas.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Kandavas ielā 2. Ierašanās pasākumā no plkst. 10.30. Par nokļūšanas iespējām var uzzināt mājaslapā. Seko līdz pasākuma aktualitātēm ŠEIT.

Uz tikšanos pasākumā!