Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Akadēmiskās balles biļetes darbinieki var iegādāties par īpašām cenām

24.08.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskā balle jau tradicionāli ir LU dzimšanas dienas svinību krāšņākais pasākums, kas šogad veltīta Alma Mater 99 gadu jubilejai un Latvijas simtgadei. Svinības jau ierasti notiks 28. septembrī Raiņa bulvārī 19, Rīgā. LU darbinieki biļetes var iegādāties par īpašām cenām Studentu servisā (Raiņa bulvāris 19, 125. telpā) un LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra bibliotēkā (Jelgavas ielā 1).

Par balles noskaņu un izcilu muzikālo programmu šogad rūpēsies “Latvijas Operetes fonda/ Operetes teātra” solisti Sonora Vaice, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Operetes orķestris diriģenta Guntara Bernāta vadībā, kā arī Laimis Rācenājs un Gints Žilinskis. Arī šī gada ballē skanēs visdažādāko žanru mūzika, gan iemīļotas operetes ārijas un pasaulslavenu komponistu valšu melodijas, gan arī džezs, rokenrols un pat roks.

Uz pasākumu laipni aicināta visa plašā Alma Mater saime, kurai pieder gan esošie gan bijušie LU mācībspēki un darbinieki, studenti, absolventi, mecenāti un draugi Latvijā, kā arī ārvalstīs. Ierasti uz balli kuplā skaitā ierodas LU Goda biedri un Goda doktori, kuru vidū ir daudz pašmāju un ārvalstu prominences.

Biļetes cena LU darbiniekiem ir 10 eiro vienai personai, pārim – 20 eiro. Uz pasākumu biļetes ir iespējams iegādāties arī “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv