Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

DF LAB aicina uz vieslekciju "VR pielietojums mūsdienu sabiedrībā"

13.03.2018.

Pirmdien, 19. martā, plkst. 18:00 projektu studijā "DF LAB" notiks lekcija/saruna par virtuālo realitāti – tehnoloģiju, kā pielietojumi tiek plaši apspriesti sabiedrībā. Vieslektore Gunita Kuļikovska dalīsies pieredzes stāstā par tehnoloģijas un arhitektūras kompetenču saplūšanu ar mērķi mainīt pasauli.

Gunita Kuļikovska ir lietpratēja arhitektūrā, pilsētbūvē un pilsētplānošanā. Viņas vārds ir atrodams žurnāla “Forbes” “30 Under 30” sarakstā, viņa ir uzstājusies TEDx un žurnāls “Archipreneur” nodēvējis viņu par vienu no septiņām iedvesmojošākajām uzņēmējām arhitektūras jomā.

2016. gadā Gunita ar kolēģiem dibināja jaunuzņēmumu “Vividly”. Tajā tiek izmantota virtuālā realitāte (VR) kā jauna vide, kurā būvēt labākas pilsētas. Gunitas un viņas biedru darbs ir mantojis cieņu VR risinajumu pasaulē, īpašu uzsvaru liekot uz risinājumiem reālā laika izstrādei tiešsaistē (WebVR). Kopš darbības uzsākšanas, “Vividly” kā celmlauzis arhitektūrā un dizainā pēdējo divu gadu laikā nācis talkā tādiem projektiem kā “Affordable Housing Challenge” Ņujorkā, “Rail Baltica” stacijai Rīgā un izstādei “Expo Astana”. Visbeidzot, veidojot starptautisku uzņēmumu, izmantojot jaunās tehnoloģijas, “Vividly” ir izpelnījies vietu “Slush” zīmolu simtniekā un akcelerāciju “Startup Sauna” Helsinkos.

Lekcija notiek Digitālās nedēļas un Latvijas IKT profesionāļu dienas ietvaros.
Aicināts ikviens interesents!