Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Svinam Datorikas fakultātes 9. dzimšanas dienu!

09.03.2018.

Par ikgadēju tradīciju Datorikas fakultātes studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem ir kļuvusi fakultātes dzimšanas dienas svinēšana. Fakultāte ir dibināta 2009. gada 16. martā, un šogad tiks atzīmēta fakultātes devītā jubileja. Par godu dzimšanas dienai studenti, mācībspēki, darbinieki un visi fakultātes draugi ir laipni aicināti piedalīties dažādos pasākumos – tradicionāli notiks ikgadējais atklātais šaha turnīrs, būs svētku torte, datorspēļu vakars, darbnīca “Viedā māja” un dažādas citas aktivitātes.

Pasākumu programma:

Otrdiena, 13.03.

IKGADĒJAIS ATKLĀTAIS ŠAHA TURNĪRS

Norises vieta: LU Mazā aula
Norises laiks: 18:00

Otrdien notiks tradicionālais ikgadējais atklātais Datorikas fakultātes šaha turnīrs.
Tajā ir aicināts piedalīties jebkurš interesents: gan Latvijas Universitātes studenti un pasniedzēji, gan citu augstskolu studenti, gan arī jebkurš cits šīs galda spēles cienītājs.
Sacensība notiek par ceļojošo kausu – vienu bitu no pirmā Latvijas datora.

Turnīrs ir oficiāls, un tā rezultāti tiks atspoguļoti dalībnieku personīgajos reitingos.

Reģistrēties turnīram var, aizpildot anketu, vai arī atsūtot savu vārdu, uzvārdu un reitingu, ja tāds ir, uz lu.shahs@gmail.com līdz 12. martam.

Pieteikties varēs arī turnīra norises vietā LU Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19) no plkst. 18.00 līdz 18.25.

 

Trešdiena, 14.03.

DARBNĪCA “VIEDĀ MĀJA”

Norises vieta: LU DF LAB
Norises laiks: 18:00

Māja ir vieta, par kuru rūpes jāuzņemas mums katram - jātīra, jāuztur kārtība, jāremontē, taču būtu tik patīkami, ja māja spētu parūpēties arī par mājas saimnieku, piemēram, patstāvīgi regulējot gaisa temperatūru, pārliecinoties, ka mājās ir pietiekami daudz veļas pulvera nākamajai mazgāšanas reizei, vai, gluži kā spēlē "The Sims", neļaujot kuram katram viesim doties ekskursijā pa dzīvokli vai ledusskapi.

Šajā darbnīcā interesntiem būs ar iespēja ar mentoru palīdzību apgūt Arduino mikrokontrolieru lietojumu, izmēģinot ideju uz ēkas maketa vai LU DF LAB sienām, lai zinātu, kā padarīt arī savu māju viedāku un līdz ar to - nedaudz gādīgāku.

 

Ceturtdiena, 15.03.

DATORSPĒĻU VAKARS

Norises vieta: LU DF
Norises laiks: 19:00

Ceturdien tiksimies datorspēļu vakarā, kur draudzīgā kompānijā varēsi uzspēlēt dažādas datorspēles un enerģiju atgūt, cienājoties ar gardumiem. Spēles būs uzinstalētas uz universitātes datoriem, bet, ja vēlies izbaudīt procesu uz sava datora, droši ņem to līdzi.

LoL turnīrs

Norises vieta: LU DF
Norises laiks: 19:00

Ilgi gaidītais League of Legends ARAM turnīrs ir klāt! Pierādi, ka esi labākais!

 

Piektdiena, 16.03.

DZIMŠANAS DIENAS TORTE UN DATORIĶU VAKARS

Dzimšanas dienas torte

Norises vieta: LU vestibilā
Norises laiks: 12:00

16. marts ir Datorikas fakultātes izveidošanas diena, tāpēc šajā dienā visi fakultātes studenti un mācībspēki ir aicināti uz Dzimšanas dienas tortes gabaliņu. Pasākuma apmeklētājus uzrunās Datorikas fakultātes dekāns, “SQUALIO cloud consulting” vadītājs un Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja.

Datoriķu vakars

Norises vieta: LU Mazā aula
Norises laiks: 19:00

Svētku nedēļas kulminācija – Datoriķu vakars!

Vakara gaitā Tev būs iespēja apspriest ar kolēģiem IT sfēras aktualitātes pie tējas un kādas aizraujošas galda spēles, pārbaudīt, cik ass ir Tavs prāts, piedaloties erudīcijas konkursā, un lieliski pavadīt vakaru.

Vairāk informācijas meklē šeit.

Erudīcijas konkurss

Norises vieta: LU Mazā aula
Norises laiks: 20:00

Pierādi savas zināšanas un kļūsti par labāko!

Vairāk informācijas meklē šeit.

Lielu paldies sakām mūsu ilggadējam draugam “SQUALIO cloud consulting” par pasākumu atbalstu un iespēju sagādāt svētkus gan fakultātes studentiem, gan darbiniekiem!