Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Iegūsti unikālu pieredzi, piedaloties DEMOLA Latvia jaunajā sezonā!

23.01.2018.

Līdz 31. janvārim iespējams pieteikties starptautiskās inovācijas platformas «Demola Latvia» pavasara sezonai, kurā studentu komandām būs jārisina uzņēmumu problēmsituācijas, ar iespēju iegūt 3000EUR!

Pieteikties šeit: bit.ly/demolaspring2018 

Risinājumus problēmsituācijām piedāvā meklēt astoņi Latvijas uzņēmumi – KPMG, «Omniva», «Swedbank», «Forevers»,«4 finance», «Foodio LV», «123 drivers LTD» un «Caljan Rite-Hite Latvia» - un Nodarbinātības valsts aģentūra. Situācijas ir dažādas, piemēram, KPMG aicina studentus domāt par darbiniekiem pievilcīgas motivēšanas sistēmas izveidi, «Swedbank» - uzlabot internetbankas lietojamību, «Omniva» - meklēt jaunas vietas pakomātu uzstādīšanai un risinājumus sūtījumu piegādei no ārvalstu interneta veikaliem.

Tiks uzņemti 50 studenti. «Demola Latvia» nodrošinās darba plānu, metodiku, mentoru atbalstu un seminārus, lai starpdisciplinārās komandās viņi nonāktu līdz rezultātam. Ja idejas un gala rezultāts būs apmierinošs, studenti no partnera saņems atlīdzību, savukārt partneris – jaunus, radošus risinājumus. Vairākus no 2017. gada «Demola Latvia» rudens sezonas komandu piedāvātajiem risinājumus uzņēmumi jau  ir iegādājušies. 

««Demola» ir lielisks instruments divu iemeslu dēļ - varam saņemt risinājumu attīstības idejām uzņēmumā, kam nav pieticis laika pašiem, un varam iegūt svaigu skatījumu no dažādu valstu studentiem. Pašiem grūti izdomāt vai precizēt konkrētas idejas realizāciju, jo pieredze ir tik liela vai maza, ka dažreiz vienkāršas lietas ir grūti pamanīt. Piemēram, mūsu «Demolas» komandā bija studenti no Vācijas, Krievijas un Uzbekistānas, kuri pētīja «inbox.eu» attīstības iespējas, konkurentu analīzi un ierosināja mūsu produkta pilnveidojumus Vācijas tirgum,» atskatoties uz rudens sezonā paveikto, atzīst «Inbox» valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

««Demola Latvia» ir ne tikai vērtīga pieredze un izaugsmes vide, bet arī iespēja piedāvāt industrijai savu unikālo risinājumu, kas ietver studentu zināšanu, prasmju un pieredzes apvienošanu starpdisciplināras komandas darbā. Tas ir projekts, kur studentiem ir unikāla iespēja strādāt reālā uz rezultātu orientētā vidē,» norāda projekta koordinatore Liene Rubina.

Pieteikties dalībai «Demola Latvia» pavasara sezonā iespējams līdz 31. janvārim šeit.

RTU sadarbībā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas Universitāti ir ieguvusi tiesības un finansējumu izveidot un uzturēt platformu «Demola Latvia».