Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studenti ir aicināti piedalīties CERN Spring Campus

19.02.2018.

No 23. līdz 26. aprīlim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Eiropas Kodolpētījumu organizācijas (European Organization for Nuclear Research – CERN) rīkots intensīvās apmācības kurss "Spring Campus", kura tematika saistīta ar informācijas tehnoloģijas un skaitļošanas jomu. Pasākumā, kas notiks jau piekto reizi, aicināti piedalīties pēdējo kursu bakalaura un maģistrantūras līmeņa studenti, kuri universitātē apgūst datorzinātnes vai ar tām saistītas jomas.

Pasākuma pamatprogramma sastāv no sesijām angļu valodā, kuru kopējais ilgums ir 25 stundas. Programmas zinātniskajā saturā iekļauti šādi temati: informācijas tehnoloģijas, drošība, komandas darbs, projekta vadība, zinātne un sabiedrība, režģiskā un privātā mākoņskaitļošana.

Tāpat programmā iekļauti divi sociālās ievirzes pasākumi, kuros studenti varēs uzzināt vairāk informācijas par CERN un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pasākuma noslēgumā studenti, kuri sekmīgi būs piedalījušies sesijās, saņems sertifikātus (ar norādītu paveiktā darba apjomu, kas izteikts ar Eiropas Kredītu pārneses sistēmas (ECTS) kredītpunktiem).

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās šeit.