Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
ACM ICPC programmēšanas sacensības
Dekāna tikšanās ar kursu vecākajiem
DF Kvantu datorzinātnes centrs
DF SP
Mēs medijos
Pasākumi
Starptautiskās konferences
Studijas
 • DF pētniece Natālija Kozmina piedalījās konferencē ER 2017
  15.11.2017

  DF pētniece un docente Natālija Kozmina no 6. līdz 9. novembrim piedalījās konferencē "36th International Conference on Conceptual Modeling (ER 2017)" un tās darbnīcās Valensijā, Spānijā.

 • Foto: Gretchen Ertl, MIT EECS
  Mūsu absolvents Madars Virza saņēmis MIT balvu par izcilu promocijas darbu
  10.11.2017

  Datorikas fakultātes 2011. gada bakalaura programmas absolvents Madars Virza šovasar aizstāvēja promocijas darbu Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (MIT) un ieguva doktora grādu. Šo pirmdien, 8. novembrī, viņa promocijas darbs “On Deploying Succinct Zero-Knowledge Proofs" tika nosaukts par vienu no 10 MIT Elektroinženierijas un datorzinātņu (EECS) fakultātes labākajiem darbiem – Madars ir viens no 7 cilvēkiem, kas ieguva “George M. Sprowls Award” par izcilāko promocijas darbu datorzinātnē.

 • LU 1 komanda: Aleksandrs Zajakins (DF), Pēteris Pakalns (DF) un Ingus Jānis Pretkalniņš (FMF).
  LU komandas pošas uz ACM ICPC pusfinālu
  08.11.2017

  2. novembrī Minskā, Baltkrievijā, norisinājās ACM (Association for Computing Machinery) pasaules studentu komandu programmēšanas sacensību Ziemeļeirāzijas reģiona Rietumu apakšreģiona ceturtdaļfināls, kurā piedalījās piecas Latvijas Universitātes (LU) studentu komandas, no tām divas spēcīgākās decembrī dosies uz pusfinālu Sanktpēterburgā, Krievijā.

 • Foto: Publicitātes foto
  Prof. Andris Ambainis uzstājās Latvijā skolu tehnoloģiju konferencē LATSTE
  06.11.2017

  26. oktobrī prof. Andris Ambainis uzstājās konferencē LatSTE (Latvijas skolu tehnoloģiju ekspozīcija) Ogres Valsts ģimnāzijā, stundu garā ielūgtajā referātā pastāstot par kvantu skaitļošanu.

 • Prof. Andris Ambainis piedalījās QCCA'2017 konferencē Pekinā
  06.11.2017

  No 1. līdz 3. novembrim prof. Andris Ambainis piedalījās konferencē "Quantum Computing and Cryptonalysis" (QCCA) Ķīnas Zinātņu Akadēmijas Matemātikas un sistēmu zinātnes institūtā, Pekinā, uzstājoties ar stundu garu ielūgto referātu par kvantu meklēšanu un tās pielietojumiem kriptoanalīzē.

 • Profesors no ASV Deivids Jūtals (David Uttal).
  Ar izcilu zinātnieku lasījumiem aizvadīts starptautiskais kognitīvo zinātņu simpozijs
  02.11.2017

  Ar panākumiem aizvadīts Latvijas Universitātes (LU) 12. Starptautiskais kognitīvo zinātņu, loģikas un komunikācijas simpozijs “Vizuāli telpisko prasmju ietekme uz mācīšanos”, kas pulcēja pasaules mēroga nozares autoritātes. Simpozijā uzstājās profesori no ASV Deivids Jūtals (David Uttal) un Maiks Stīfs (Mike Stieff), kā arī Oksfordas Universitātes datorzinātņu profesors Bobs Koeke (Bob Coecke), Lielbritānija.

 • DF pensionētajam profesoram Jurim Miķelsonam piešķirts Atzinības krusts
  02.11.2017

  Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls 2017. gada 20. oktobrī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Atzinības krusta IV šķiru Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes pensionētajam profesoram Jurim Miķelsonam. Atzinības krusts prof. Jurim Miķelsonam tiks pasniegts par pusgadsimta ilgu uzticīgu kalpošanu Latvijas valsts idejai, mūžilgu ieguldījumu augstākās izglītības un zinātnes, informācijas tehnoloģiju praktiskas izmantošanas, kā arī sabiedrības attīstības jomā.

 • Studentus aicina piedalīties "Startup Slalom" hakatonā par finanšu tehnoloģijām
  01.11.2017

  Nedēļas nogalē no 10. līdz 12. novembrim ikvienam finanšu tehnoloģiju entuziastam būs iespēja realizēt savu startup ideju šī gada pēdējā "Startup Slalom" hakatonā Rīgā. To organizē Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Startup uzņēmumu asociāciju "Startin.lv".

 • LU doktoranti aicināti pieteikties SIA “Mikrotīkls” stipendijai
  30.10.2017

  Līdz š.g. 20.novembrim Latvijas Universitātes (LU) 1. studiju gada doktoranti aicināti pieteikties LU fonda administrētajai SIA “Mikrotīkls” stipendijai doktorantūras studentiem eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā. Stipendijām plānots piešķirt līdz 200 000 EUR.

 • Profesore Laila Niedrīte - bakalaura studiju programmas "Datorzinātnes" direktore
  30.10.2017

  30. oktobrī LU Senāts apstiprināja profesori Lailu Niedrīti par bakalaura studiju programmas "Datorzinātne" direktori.

 • Deivida Jūtala atklātā lekcija "When, how, and why does spatial thinking matter in learning science and mathematics?"
  27.10.2017

  Trešdien, 1. novembrī, plkst. 10.00 visi interesenti laipni aicināti uz Accenture Mad Science atklāto lekciju, kurā uzstāsies Ziemeļrietumu Universitātes (ASV) profesors Deivids Jūtals (David Uttal). Uzstāšanās notiek 12. Starptautiskā kognitīvo zinātņu, loģikas un komunikācijas simpozija “Vizuāli telpisko prasmju ietekme uz mācīšanos” ietvaros.

 • LR1 raidījumā "Zināmais nezināmajā" viesojas Jurģis Šķilters un Līga Zariņa
  27.10.2017

  Latvijas Radio 1 raidījumā "Zināmais nezināmajā" 26. oktobrī viesojās DF Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas vadītājs Jurģis Šķilters un pētniece Līga Zariņa. Raidījuma tēma bija krāsu uztvere.

 • DF Kvantu datorzinātnes centrā viesojās Mansurs Zijatdinovs no Kazaņas Federālās universitātes
  27.10.2017

  No 7. līdz 22. oktobrim DF Kvantu datorzinātnes centrā viesojās Kazaņas Federālās universitātes zinātniskais asistents Mansurs Zijatdinovs (Mansur Ziatdinov). Vizītes ietvaros notika intensīva pieredzes apmaiņa starp viespētnieku un kvantu datorzinātnes centra pētniekiem. Kvantu datorzinātnes centra organizētā seminārā viņš uzstājās ar referātu par kvantu jaucējfunkcijām.

   

 • Prof. Andris Ambainis piedalās Alibaba Computing Conference
  25.10.2017

  No 12. līdz 13. oktobrim prof. Andris Ambainis piedalījās Alibaba Computing Conference, kas notika Handžou pilsētā, Ķīnā. Andris Ambainis uzstājās ar referātu "Recent developments in quantum algorithms", pastāstot par diviem pētījumiem kvantu algoritmu jomā, kas veikti pēdējo gadu laikā - jauns kvantu algoritms pārlases uzdevumiem un skaitļošanas problēma, kuras risināšanā kvantu algoritmiem ir ļoti liela priekšrocība.

 • DF studente Anastasija Ņikiforova iegūst "Exigen Services Latvia" stipendiju
  24.10.2017

  Uzņēmuma "Exigen Services Latvia" un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti seši izcilākie informācijas tehnoloģiju (IT) studenti no sešām Latvijas augstskolām, kuri 2017./2018. studiju gadā saņems stipendijas gan teicamo sekmju dēļ, gan arī tādēļ, ka ir pierādījuši motivāciju studēt IT. Stipendiju kopējā summa – 9000 EUR, bet katrs students no 2017. gada septembra līdz 2018. gada jūnijam saņems 1500 EUR jeb 150 EUR mēnesī.

 • Ekrānuzņēmums no www.lvportals.lv.
  Intervija ar Alvi Brāzmu Latvijas Vēstneša portālā
  19.10.2017

  Kādas juridiskas un morālas dilemmas rada genomikas sasniegumi, kad vēzis būs apturams, ko dotu dzīvības izcelsmes noslēpuma atminējums, kā var attīstīties Latvijas zinātne? Šos un citus jautājums brīdī, kad Ārlietu ministrija un Latvijas Universitāte sāk pētījumu par sadarbības iespējām ar diasporas zinātniekiem, LV portālam skaidro viens no pasaulē pazīstamākajiem latviešu zinātniekiem – Eiropas Bioinformātikas institūtā Lielbritānijā strādājošais ALVIS BRĀZMA.

 • Akadēmiķis, LU profesors Jānis Visvaldis Bārzdiņš. Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments.
  Prof. Jānis Visvaldis Bārzdiņš apbalvots ar Ministru kabineta Atzinības rakstu
  17.10.2017

  17. oktorbrī valdība nolēma apbalvot ar Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstiem 23 izcilas Latvijas personības, septiņi MK Atzinības raksti piešķirti par nopelniem izglītības, zinātnes un sporta jomā. Par fundamentāliem pētījumiem algoritmu teorijā un datorzinātnes skolas izveidi godalgu saņems LU Datorikas fakultātes profesors, informācijas tehnoloģiju habilitētais doktors Jānis Visvaldis Bārzdiņš.

 • DF pētnieces Darja Solodovņikova un Natālija Kozmina piedalījās konferencē ADBIS 2017
  13.10.2017

  DF pētnieces Darja Solodovņikova un Natālija Kozmina no 24. līdz 28. septembrim piedalījās konferencē "21st European Conference on Advances in Databases and Information Systems (ADBIS 2017)" un tās darbnīcās Nikosijā, Kiprā.

 • Projekta „Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs” aktualitātes
  12.10.2017

  IT kompetences centra projekts „Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs” piedalīsies Ekonomikas ministrijas organizētajā konferencē INTER – COMP – INNO.

 • Spraigā cīņā noskaidrotas spēcīgākās Baltijas universitāšu studentu programmēšanas komandas
  12.10.2017

  Otrdien, 10. oktobrī, Datorikas fakultātes datorklasēs pulcējās sporta programmēšanas cienītāji, lai tiešsaistē sacenstos ar Kauņas Universitātes, Viļņas universitātes un Tartu Universitātes komandām un noskaidrotu spēcīgākās komandas, kuras dosies uz ACM ICPC programmēšanas sacensību ceturtdaļfinālu Minskā, Baltkrievijā.

 • DF pētnieks Kamils Hadijevs piedalījās konferencē YQIS 2017 Vācijā
  11.10.2017

  DF pētnieks Kamils Hadijves (Kamil Khadiev) no 3. līdz 6. oktobrim piedalījās konferencē "3rd International Conference for Young Quantum Information Scientists (YQIS 2017)" Erlangenā, Vācijā.

 • Studenti ir aicināti pieteikties LU studentu Biznesa inkubatorā līdz 15. oktobrim
  11.10.2017

  Facebook tīkla dibinātājs, viens no jaunākajiem miljardieriem pasaulē Marks Cukerbergs (Mark Zuckerberg) savu biznesu izveidoja 2004. gadā, studējot Hārvarda universitātē. Tesla Motors un PayPal līdzdibinātājs Īlons Masks (Elon Musk) pirmos ienākumus no uzņēmējdarbības sāka gūt studiju laikā Pensilvānijas universitātē. Līdz 15.oktobrim notiek uzņemšana LU studentu Biznesa inkubatorā!

 • SIA „SQUALIO cloud consulting” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija - Jaunākais datorsistēmu administrators
  11.10.2017

  SIA „SQUALIO cloud consulting” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „SQUALIO cloud consulting” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

 • SIA „Sonarworks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas
  11.10.2017

  SIA „Sonarworks” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Sonarworks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

 • SIA „Lafivents” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija
  11.10.2017

  SIA „Lafivents” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Lafivents” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

 • Norisinājās Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas zinātniskais seminārs un diskusija par līdzību
  10.10.2017

  5. oktobrī LU Datorikas fakultātē norisinājās Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas (DF UKSL) organizēts zinātniskais seminārs un diskusija par līdzību.

 • Tuvojas uzņēmumu izstāde "Karjeras iespēju diena"
  10.10.2017

  Šī gada 25.oktobrī jau 11.gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19). Kopā izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm.

 • Atklāta pieteikšanās starptautiskajam kognitīvo zinātņu simpozijam
  09.10.2017

  Latvijas Universitāte (LU) aicina reģistrēties 12. Starptautiskajam kognitīvo zinātņu, loģikas un komunikācijas simpozijam “Vizuāli telpisko prasmju ietekme uz mācīšanos”, kas notiks no 31. oktobra līdz 1. novembrim. Simpozijā ar referātiem uzstāsies pasaules mēroga autoritātes – Ziemeļrietumu Universitātes (ASV) profesors Deivids Jūtals (David Uttal) un Oksfordas Universitātes (Lielbritānija) datorzinātņu profesors Bobs Koeke (Bob Coecke). Reģistrēties atklātajai “MadScience” lekcijai un simpozijam var līdz 25. oktobrim.

 • Kas kopīgs kaķim un IT speciālistam? Intervija ar DF dekānu prof. Gunti Arnicānu žurnālā "Alma Mater"
  05.10.2017

  Datorikas fakultātes dekāns profesors Guntis Arnicāns par lielāko fakultātes dārgumu uzskata cilvēkus – gan studentus, gan pasniedzējus. Kā datorzinātņu studiju programmai izdevies kļūt par labāko darba devēju acīs un vienu no populārākajām studentu izvēlēm un kāpēc informācijas tehnoloģiju speciālistus salīdzina ar kaķiem, dekāns skaidroja intervijā.

 • Notiks profesora D. Budkera vieslekcija par zinātnes komunikāciju
  05.10.2017

  LU Fizikas un matemātikas fakultātes doktorantūras skola aicina uz Maincas Universitātes profesora Dmitrija Budkera vieslekciju par zinātnes komunikāciju “Avoiding fiasco: obvious rules for communicating science that are rarely followed”. Lekcijas notiks pirmdien, 9. oktobrī, plkst 16:30, Raiņa bulvārī 19, 18. auditorijā.

 • Uldis Locāns - jaunais datorzinātņu doktors
  04.10.2017

  2017. gada 3. oktobrī Latvijas Universitātes Datorzinātnes nozares promocijas padomes sēdē promocijas darbu “Nākotnes procesoru arhitektūru pielietojums precīzu daļiņu paātrinātāju modelēšanā" aizstāvēja un datorzinātņu doktora zinātnisko grādu ieguva Uldis Locāns. Zinātniskā darba vadītājs prof. Guntis Bārzdiņš.

 • Datorikas fakultātē notiks “Mad science” cikla lekcija par radošumu un stratēģisko dizainu
  03.10.2017

  Accenture sadarbībā ar LU Datorikas fakultāti un LU DF Alumni asociāciju aicina uz "Mad science" lekciju cikla pasākumu, kurā ar vieslekcijām "Radošuma spēks un atbildība" un „Stratēģiskais dizains - cilvēka labākais draugs” uzstāsies Evelīna Ozola (FOLD) un Rūdolfs Strēlis (dizainers, stratēģiskā dizaina eksperts). Pasākums notiks ceturtdien, 12. oktobrī, plkst. 17:00, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, 13. auditorijā. Lekcijas notiks angļu valodā.

 • DF Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas pētnieciskais seminārs par līdzību
  29.09.2017

  Ceturtdien, 5. oktobrī, norisināsies Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas pētnieciskais seminārs / publiskā diskusija par līdzību: matemātiskās struktūrās un to modeļos, pilsētbūvniecībā, ainavu plānošanā un uztverē, mācīšanās procesos, statistikā. Seminārs notiks Raiņa bulvārī 19, 12. auditorijā, plkst. 16:30.

 • Pētnieka Abuzer Yakaryilmaz atklātā lekcija vidusskolēniem par skaitļošanas pamatiem
  29.09.2017

  Piektdien, 6. oktobrī, plkst. 18:00, Datorikas fakultātes 13. auditorijā notiks Datorikas fakultātes Kvantu datorzinātnes centra pētnieka Abuzer Yakaryilmaz atklātā lekcija vidusskolēniem par skaitļošanas pamatiem - no vienkāršiem skaitļošanas modeļiem līdz kvantu datoriem. Lekcija notiks angļu valodā. Aicināts ikviens interesents!

 • DF doktorants Matīss Rikters piedalījās ievērojamā mašīntulkošanas konferencē Japānā
  28.09.2017

  No 17. līdz 25. septembrim DF doktorants Matīss Rikters piedalījās vēl vienā ievērojamā mašīntulkošanas konferencē "The 16th Machine Translation Summit" (MT Summit​​ XVI) Nagojā, Japānā. Konferencē Matīss uzstājās ar prezentāciju par rakstu "Paying Attention to Multi-Word Expressions in Neural Machine Translation" un ar stenda referātu par rakstu "Confidence Through Attention".

 • Doktorants Matīss Rikters piedalījās vasaras skolā par dziļo mašīnmācīšanos Dienvidāfrikas Republikā
  28.09.2017

  No 9. līdz 16. septembrim doktorants Matīss Rikters piedalījās Google un DeepMind organizētā vasaras skolā par dziļo mašīnmācīšanos "Deep Learning Indaba" Johannesburgā, Dienvidāfrikas Republikā.

   

   

 • Doktorants Matīss Rikters piedalījās gada galvenajā mašīntulkošanas konferencē Dānijā
  28.09.2017

  DF doktorants Matīss Rikters no 6 . līdz 8. septembrim piedalījās vienā no gada galvenajām mašīntulkošanas konferencēm "The 2nd Conference on Machine Translation" (WMT17) Kopenhāgenā, Dānijā, kur uzstājās ar stenda referātu par rakstu "C-3MA: Tartu-Riga-Zurich Translation Systems for WMT17".

 • Izsludina pieteikšanos BAFF stipendijai pētījumu veikšanai ASV
  27.09.2017

  Līdz 30. oktobrim pētnieki un zinātnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

 • ACM ICPC atlases sacensības 2017
  27.09.2017

  10. oktobrī LU Datorikas fakultātes 336. un 345. datorklasē notiks atlases sacensības ACM ICPC ceturtdaļfinālam, kas novembra sākumā notiks Minskā, Baltkrievijā. Savukārt 3. oktorbrī notiks izmēģinājuma kārta. Aicināti visi interesenti!

 • DF Kvantu datorzinātnes centrā viesosies zinātniskais asistents no Polijas Zinātņu akadēmijas 21.09.2017

  Ceturtdien, 21. septembrī, plkst. 13:00 Programmēšanas katedrā notiks DF Kvantu datorzinātnes centra seminārs, kurā ar referātu "You almost surely cannot hide the vertex from quantum spatial search" uzstāsies Polijas Zinātņu akadēmijas Teorētiskās un pielietojamās informātikas institūta zinātniskais asistents Adams Glos (Adam Glos).

 • ATCELTS! LZA notiks sēde-diskusija “Laika jēdziens fizikā: Galilejs, Ņūtons, Einšteins un Prigožins.” 19.09.2017

  Neparedzētu iemeslu dēļ lekcija ir atcelta!

   

 • Prof. Andris Ambainis uzstājas ar ielūgto referātu paralēlās skaitļošanas konferencē ParCo'2017
  19.09.2017

  No 12. līdz 15. septembrim prof. Andris Ambainis piedalījās paralēlās skaitļošanas konferencē ParCo'2017 Boloņā, Itālijā, uzstājoties ar ielūgto referātu "Software for quantum computers". Referātā tika pastāstīts par algoritmiem kvantu skaitļošanai un to, kādas problēmas varēs efektīvi atrisināt ar kvantu datoru (no ķīmijas problēmu modelēšanas līdz dažāda veida meklēšanas algoritmiem).

 • Studentiem ir iespēja bez maksas piedalīties starptautiskajā konferencē TAPOST 2017
  18.09.2017

  Starptautiskajās konferences TAPOST 2017 "Testēšana darbības laikā" ("Testing on the go") organizatori aicina studnetus bez maksas apmeklēt konferenci. Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšānās pie prodekāna prof. Jura Borzova līdz 20. septembrim (prioritāte tiem, kuri ātrāk pieteiksies). Konference notiks š.g. 11.-12. oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā.

 • Dekāns tikās ar Reitlingenas Universitātes pārstāvjiem 18.09.2017

  14. septembrī dekāns prof. Guntis Arnicāns tikās ar profesoru Herbertu Glockli (Herbert Glöckle) un viņa doktorantu Vjačeslavu Baumungu (Wjatscheslav Baumung), kas pārstāv Reitlingenas Universitātes (Reutlingen University) Informātikas fakultāti.

 • DF dekāns prof. Guntis Arnicāns tikās ar Izraēlas Holonas Tehniskā Institūta prezidentu prof. Eduardu Jakubovu.
  DF dekāns prof. Guntis Arnicāns tikās ar Izraēlas Holonas Tehniskā Institūta prezidentu prof. Eduardu Jakubovu
  15.09.2017

  7. septembrī DF dekāns prof. Guntis Arnicāns tikās ar Izraēlas Holonas Tehniskā institūta (Holon Institute of Technology) prezidentu prof. Eduardu Jakubovu (Eduard Yakubov), lai pārrunātu sadarbības iespējas gan studiju, gan pētniecības jomā.

 • Ekrānuzņēmums no Kopenhāgenas Universitātes mājas lapas www.math.ku.dk
  DF absolvente Laura Mančinska kļūst par asociēto profesori Kopenhāgenas Universitātē
  14.09.2017

  DF datorzinātņu bakalaura studiju programmas 2006. gada absolvente Laura Mančinska kļuvusi par asociēto profesori matemātiskajā fizikā un kvantu informācijas teorijā Kopenhāgenas Universitātē. Viņa strādās Kopenhāgenas Universitātes nesen nodibinātajā centrā QMATH (Mathematics of Quantum Theory).

   

 • Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas 11. Studentu pētniecisko darbu konferencei 12.09.2017

  Ir sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas 11. Studentu pētniecisko darbu konferencei, kas notiks 2017. gada 24.novembrī Valmierā, Vidzemes Augstskolā no plkst. 10:00 līdz 14:00.

 • Rīgā norisināsies Garage48 Hardware & Arts hakatons
  12.09.2017

  Rīgā norisināsies Garage48 Hardware & Arts hakatons! No 29. septembra līdz 1. oktobrim hakatons vienkopus pulcēs Baltijas un citvalstu dalībniekus, kuriem ir biznesa ideja, prasmes un profesionālas iemaņas vai vēlēšanās iesaistīties jauna produkta attīstībā. Hakatonam, kas fokusēts uz reālu prototipu izveidi, aicināti pieteikties plaša spektra darītāji un radītāji - produktu dizaineri, UI/UX dizaineri, elektronikas un mehānikas inženieri, serveru programmētāji, lietotņu attīstītāji un programmētāji, mārketinga speciālisti un pētnieki. Prototipēšanas hakatona mērķis, intensīvi strādājot 48 stundu laikā, ir pārvērst idejas par realitāti.

 • © Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments
  Ivans Kuļešovs - jaunais datorzinātņu doktors
  11.09.2017

  2017. gada 8. septembrī LU Datorzinātņu promocijas padomē promocijas darbu “Mobilo lietotņu testēšana” veiksmīgi aizstāvēja Ivans Kuļešovs. Darba zinātniskais vadītājs – prof. Juris Borzovs.

   

 • SIA „Datorzinību Centrs” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija - Jaunākais programmatūras automātiskās testēšanas (DevOps) speciālists
  11.09.2017

  SIA „Datorzinību Centrs” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Datorzinību Centrs” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.