Klāt ir jaunā sezona, tāpēc atsākam gatavošanos sacensībām! Šogad LU piedalīsies atlases kārtās centrālās Eiropas reģionā (CERC), un atlase pusfinālam notiks 14. oktobrī.
Pusfinālā, kurš 25.-27. novembrī norisināsies Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā, no LU varēs piedalīties divas spēcīgākās komandas!

Pirms atlases, 7. oktobrī, notiks iepazīšanās pasākums, kurā treneri prof. Guntis Arnicāns un Jevgēnijs Vihrovs pastāstīs par ICPC noteikumiem un LU pieredzi šajās sacensībās.

Iepazīšanās pasākums: 7. oktobrī, plkst. 17:00, 345. datorklasē
Atlase: 14. oktobrī, plkst. 17:00 - 22:00, 336. un 345. datorklasēs.

Atšķirībā no iepriekšējiem diviem gadiem, abi pasākumi notiks tikai klātienē.

Lai iepazītos ar sacensību uzdevumiem un formātu, pirms atlases būs iespējams pārbaudīt savas spējas izmēģinājuma sacensībās, kas būs pieejamas tiešsaistē no ceturtdienas, 6. oktobra, plkst. 23:59 līdz ceturtdienai, 13. oktobrim, plkst. 23:59. Lai piedalītos izmēģinājumā, ir jāizveido Codeforces konts un jāpievienojas grupai (apraksts zemāk), kur redzēsies izmēģinājuma sacensības un atlases sacensības

Reģistrācijas anketa

Ja Jums ir nepilna komanda vai vēlaties piedalīties individuāli, ievadiet tikai esošo dalībnieku datus un pārējās ailes atstājiet tukšas.

Pievienojieties mūsu Facebook grupai un Telegram grupai, lai nepalaistu garām jaunumus!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Jevgēniju Vihrovu: jevgenijs.vihrovs@lu.lv

Sacensību vide

Sacensībām tiek izmantota sistēma Codeforces. Papildus oficiālajai reģistrācijai, dalībai nepieciešams izveidot kontu šajā sistēmā. Ieteicams izveidot arī komandu, kas ietver visu Jūsu komandas dalībnieku kontus.

Neskaidrību gadījumā sūtiet jautājumus uz jevgenijs.vihrovs@lu.lv