Pēdējie divi gadi visādos veidos ir citādāki un citādāk notiek arī Pasaules studentu komandu programmēšanas sacensību (ICPC) posmi.

Epidemioloģiskās situācijas dēļ šogad nav iespējams piedalīties no LU telpām, līdz ar to atlasi LU rīkosim tiešsaistē. Zināms, ka arī ceturtdaļfināls (14. novembrī) notiks tiešsaistē, un tajā var iekļūt ne mazāk par 4 labākajām LU komandām!

Lai gan parasti pēc noteikumiem viena komanda var lietot tikai vienu datoru, šogad joprojām tiek lietots īpašais sacensību formāts, kurš paredz, ka komanda (3 cilvēki) var izmantot 3 datorus. Komanda sadarbojas, izmantojot pieejamos komunikāciju veidus un rīkus.

Atlases sacensības notiks svētdien, 31. oktobrī, plkst. 10:00 - 15:00.

Lai iepazītos ar sacensību uzdevumiem un formātu, pirms atlases būs iespējams pārbaudīt savas spējas izmēģinājuma sacensībās, kas būs pieejamas tiešsaistē no pirmdienas, 25. oktobra, plkst. 00:00 līdz piektdienai, 29. oktobrim, plkst. 23:59. Lai piedalītos izmēģinājumā, ir jāizveido Codeforces konts un jāpievienojas grupai (apraksts zemāk), kur redzēsies izmēģinājuma sacensības un atlases sacensības.

Reģistrācijas anketa

Ja Jums ir nepilna komanda vai vēlaties piedalīties individuāli, ievadiet tikai esošo dalībnieku datus un pārējās ailes atstājiet tukšas.

Pievienojieties mūsu Facebook grupai un Telegram grupai, lai nepalaistu garām jaunumus!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Jevgēniju Vihrovu: jevgenijs.vihrovs@lu.lv

Sacensību vide

Sacensībām tiek izmantota sistēma Codeforces. Papildus oficiālajai reģistrācijai, dalībai nepieciešams izveidot kontu šajā sistēmā. Ieteicams izveidot arī komandu, kas ietver visu Jūsu komandas dalībnieku kontus.

! Sakarā ar sacensību norisi tiešsaistē, noteikumos šogad ir šādas izmaiņas:

  • Dalībniekiem ir atļauts izmantot jebkādus rakstītus informācijas avotus, ieskaitot internetu,
  • Viena komanda var izmantot trīs datorus,
  • Saziņa komandas dalībnieku starpā nav ierobežota,
  • Jebkādas trešās puses koda vai palīdzības izmantošana var beigties ar diskvalifikāciju.

Neskaidrību gadījumā sūtiet jautājumus uz jevgenijs.vihrovs@lu.lv