Atlase 2019

Reģistrēšanās anketa

7. oktobrī LU Datorikas fakultātes 336. un 345. datorklasē notiks atlases sacensības ¼ finālam, kas 23-25.oktobrī notiks Minskā, Baltkrievijā.

Latvijas Universitāte šogad drīkst piedalīties ¼ finālā ar 6 komandām. Gala lēmums par komandu skaitu no LU tiks pieņemts pēc atlases sacensībām. Uz Minsku brauks vismaz 4 komandas.

Atlases labāko komandas dalībniekiem tiks piešķirtas balvas. Našķi un dzērieni sacensību laikā tiks nodrošināti.

Atlases sacensību (7. oktobrī) plāns:

  • ierašanās no 16:30
  • 17:00 - 22:00 – atlases sacensības
  • 22:10 – apbalvošana

Komanda var startēt ar savu datoru. Sacensību laikā var izmantot savus sagatavotos materiālus drukātā veidā, piemēram, ar algoritmiem (25-as A4 formāta lapas). Elektroniskos materiālus izmantot nedrīkst (piemēram, faili uz zibatmiņas vai sava datora). Sacensību laikā internetu drīkst izmantot tikai sacensību sistēmas darbināšanai. Godīgu sacensību principu neievērošana var beigties ar komandas diskvalifikāciju.

 

Reģistrēšanās

Lai piedalītos atlases kārtā, reģistrējiet savu komandu anketā.  Ļoti vēlamais pieteikšanās termiņš atlasei ir 7. oktobris plkst. 12:00

Komandā var būt līdz 3 dalībniekiem. Drīkst startēt individuāli vai divatā, bet labāka rezultāta sasniegšanai ieteicams piedalīties pilnā komandā. Ja meklējat sev komandas dalībniekus, attiecīgi norādiet reģistrācijas formā un Jums tiks palīdzēts iespēju robežās.

 

Sacensību vide

Sacensībām tiek izmantota sistēma Codeforces. Papildus oficiālajai reģistrācijai, dalībai nepieciešams izveidot kontu šajā sistēmā. Ieteicams izveidot arī komandu, kas ietver visu Jūsu komandas dalībnieku kontus.

Ja neesat drošs, kā rīkoties, tad šo daļu var izdarīt klātienē pirms atlases, prasot palīdzību organizētājiem uz vietas.

Neskaidrību gadījumā sūtiet jautājumus uz guntis.arnicans@lu.lv vai jevgenijs.vihrovs@lu.lv