Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Atlase 2018
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.11.2018.

Atlases sacensības

12. oktobrī LU Datorikas fakultātes 336. un 345. datorklasē notiks atlases sacensības ¼ finālam, kas 31.oktobrī-1.novembrī notiks Minskā, Baltkrievijā. Vienlaicīgi šajās sacensībās piedalās vadošās Baltijas valstu un Kazaņas (Krievija) augstskolu komandas, kurām tās arī ir iekšējās atlases sacensības.

Latvijas Universitāte šogad drīkst piedalīties ¼ finālā ar 6 komandām. Gala lēmums par komandu skaitu no LU tiks pieņemts pēc atlases sacensībām. Uz Minsku brauks vismaz 4 komandas.

Atlases labāko komandas dalībniekiem tiks piešķirtas balvas. Našķi un dzērieni sacensību laikā tiks nodrošināti.

Atlases sacensību (12. oktobrī) plāns:

  • ierašanās no 16:15
  • 17:00-22:00 – atlases sacensības
  • 22:10 – apbalvošana

Lai sagatavotos un iesildītos jaunajai sezonai, aicinām piedalīties arī izmēģinājuma kārtā 2. oktobrī. Īpaši aicinām tos studentus, kuri vēl nav strartējuši šajās sacensībās, bet vēlētos to izmēģināt!

Izmēģinājuma kārtas (2. oktobrī) plāns:

  • 18:30-19:30 – prezentācija par sacensībām
  • 19:30-21:00 – izmēģinājuma sacensības

Komanda var startēt ar savu datoru. Sacensību laikā var izmantot savus sagatavotos materiālus drukātā veidā, piemēram, ar algoritmiem (25-as A4 formāta lapas). Elektroniskos materiālus izmantot nedrīkst (piemēram, faili uz zibatmiņas vai sava datora). Sacensību laikā internetu drīkst izmantot tikai sacensību sistēmas darbināšanai. Godīgu sacensību principu neievērošana var beigties ar komandas diskvalifikāciju.

Reģistrēšanās

Lai piedalītos izmēģinājumā un atlases kārtā, reģistrējiet savu komandu zemāk esošajā anketā.  Ļoti vēlamais pieteikšanās termiņš atlasei ir 12. oktobris plkst. 16:00

Komandā var būt līdz 3 dalībniekiem. Drīkst startēt individuāli vai divatā, bet priekš labāka rezultāta sasniegšanas ieteicams piedalīties pilnā komandā. Ja meklējat sev komandas dalībniekus, attiecīgi norādiet reģistrācijas formā un Jums tiks palīdzēts iespēju robežās.

Sacensību vide

Sacensībām tiek izmantota sistēma CodeForces. Papildus oficiālajai reģistrācijai, dalībai nepieciešams izveidot kontu šajā sistēmā. Ieteicams izveidot arī komandu, kas ietver visu Jūsu komandas dalībnieku kontus.

Ja neesat drošs, kā rīkoties, tad šo daļu var izdarīt klātienē pirms atlases, prasot palīdzību organizētājiem uz vietas.

Neskaidrību gadījumā sūtiet jautājumus uz guntis.arnicans@lu.lv vai jevgenijs.vihrovs@lu.lv

Reģistrēšanās anketa

 

LU studentu komandu dalību sacensībās atbalsta: AS "Emergn", SIA "eazyBI", SIA "Datakom", AS "RIX Technologies", SIA "TestDevLab", SIA "ZZ Dats"VISMA grupas uzņēmumi Latvijā, SIA "whiteCryption", Amerikas latvieši, kuri pārstāv “Friends of the University of Latvia” (501(c)(3) charity) - Latvijas goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs, Latvijas goda konsuls Mičiganā Andris Lācis un Galenieku ģimene. Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes fonds un RTU Attīstības fonds.