No 13. jūlija studētgribētāji ir aicināti elektroniski pieteikties studijām Latvijas Universitātē! Datorikas fakultāte uzņems studentus divās studiju programmās - bakalaura studiju programmā “Datorzinātnes” un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Programmēšana un datortīklu administrēšana”.

Elektroniskā pieteikšanās LU bakalaura un koledžas programmām portālā latvija.lv norisināsies no 13. jūlija līdz 2. augusta plkst. 24.00.

Savukārt elektroniskā pieteikuma apstiprināšana vai pieteikuma iesniegšana klātienē norisināsies no 27. jūlija līdz 3. augustam darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdien, 1. augustā no plkst. 9.00 līdz 13.00 Rīgā, Raiņa bulvārī 19, LU filiālēs un citos vienotajā uzņemšanā iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktos.

Ja vidējā izglītība ir iegūta 2019. vai 2020. gadā, reflektants savu pieteikumu ar apstiprināt pats, izmantojot drošu autentifikācijas līdzekli,  un nedoties uz klātienes uzņemšanas punktiem.

  1. Elektroniskā pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana (2019. un 2020. gada vidusskolu absolventiem)​​​​​​​
  2. Elektroniskā pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana klātienē
  3. Pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana klātienē

Konkursa rezultātu aprēķināšana un paziņošana notiks divās kārtās:

  • 1. kārtas rezultāti tiks paziņoti 8. augustā portālā www.latvija.lv, īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.

Reflektanti apstiprina iegūto vietu/atsakās no iegūtās vietas, piesakās vai atsakās no dalības 2. kārtā līdz 11. augusta plkst. 16.00.

  • 2. kārtas rezultāti  tiks paziņoti 11. augustā portālā www.latvija.lv, īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.

Pretendenti, kuri ieguvuši studiju vietu konkursa 1. kārtā (t.i. savā 1. prioritātē) reģistrēties studijām un noslēgt līgumu fakultātēs un filiālēs varēs no 10. līdz 11. augustam to noteiktajā laikā.

Savukārt no 12. līdz 14. augustam fakultātēs un filiālēs reģistrēties un noslēgt līgumu varēs pretendenti, kuri studiju vietu ieguvuši konkursa 2. kārtā. Arī fakultātēs un filiālēs noteiktajā laikā.

Uzņemšanas noteikumi un plašāka informācija par pieteikšanos pamatstudijām

Par DF bakalaura studiju programmu “Datorzinātnes”

Par DF pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu “Programmēšana un datortīklu administrēšana”

Dalīties