Bakalaura programmas direktore

Maģistra studiju programmas direktors

Koledžas studiju programmas direktors

Doktora studiju programmas direktors

Bakalaura un koledžas studiju metodiķe

Maģistrantūras studiju metodiķe

Doktorantūras studiju metodiķe

Pēc struktūrvienības

Vārds Uzvārds Struktūrvienība Amati Tālrunis E-pasts
Andris Ambainis

Kvantu datorzinātnes centrs

centra vadītājs

67034517

andris.ambainis@lu.lv

Agnis Āriņš

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

agnis.arins@lu.lv

Jānis Iraids

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

janis.iraids@lu.lv

Mārtiņš Kālis

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

mk09438@lu.lv

Mārtiņš Kokainis

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

67033738

martins.kokainis@lu.lv

Krišjānis Prūsis

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

krisjanis.prusis@lu.lv

Aleksandrs Rivošs

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks

aleksandrs.rivoss@lu.lv

Raqueline Azevedo Medeiros Santos

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

raqueline.azevedo_medeiros_santos@lu.lv

Kaspars Balodis

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

kaspars.balodis2@lu.lv

Aleksandrs Belovs

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

aleksandrs.belovs@lu.lv

Abuzer Yakaryilmaz

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

abuzer.yakaryilmaz@lu.lv

Dmitrijs Kravčenko

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

dmitrijs.kravcenko@lu.lv

Nikolajs Nahimovs

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

nikolajs.nahimovs@lu.lv

Jevgēnijs Vihrovs

Kvantu datorzinātnes centrs

pētnieks (Dr.)

jevgenijs.vihrovs@lu.lv

Mathieu, Serge, Raimond, Joseph Brandeho

Kvantu datorzinātnes centrs

viespētnieks (Dr.)

mathieu.brandeho@lu.lv

Maksims Dimitrijevs

Kvantu datorzinātnes centrs

zinātniskais asistents

maksims.dimitrijevs@lu.lv

Raitis Ozols

Kvantu datorzinātnes centrs

laborants

raitis.ozols@lu.lv