Uzzināt par studiju iespējām Latvijas Universitātē (LU), iepazīt LU Akadēmisko centru, “pielaikot” dažādas studiju aktivitātes, konsultēties ar studentiem, mācībspēkiem un nozares ekspertiem, atpūsties kopā ar grupu “Citi zēni” un kopumā labi un noderīgi pavadīt laiku – to visu skolēniem piedāvās LU studiju festivāls “LUniverss”, kas notiks 3. un 4. martā LU Akadēmiskajā centrā.

Uz festivālu tiek aicināti skolēni, viņu vecāki, skolotāji, kā arī jebkurš interesents, kas vēlas uzzināt vairāk par studiju iespējām lielākajā Latvijas augstskolā. Festivāla norise un dalība visās aktivitātēs ir bez maksas, skolu autobusiem būs iespējams izmantot LU Akadēmiskā centra autostāvvietu.

Festivāls notiks 3. un 4. martā no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00 LU Akadēmiskā centra Dabas un Zinātņu mājā, Torņakalnā, Jelgavas ielā 1 un 3, Rīgā.

Festivālā būs iespējams satikt DF studentus un aprunāties par studiju iespējām un ārpusstudiju dzīvi. Visas dienas garumā varēs izbaudīt virtuālo realitāti, uzvelkot VR brilles, pierādīt sevi dejā, uzspēlējot datoriķu iecienīto “Just dance” spēli, un parādīt savas atmiņas un atjautības spējas, saliekot datora tastatūru. Interesentiem būs iespēja arī satikt izstrādātāju brīvā dabā un gūt priekšstatu, ko ikdienā dara programmētāji. Savukārt, sestdienā visiem interesentiem ir iespēja apmeklēt virtuālā asistenta izstrādes praktisko darbnīcu (darbnīcas ilgums 2 h, sākuma laiks plkst. 11:00 un 14:00).

DF studentus varēs satikt Zinātņu mājā, 2. stāvā (206. un 208. auditorijā)

Visa festivāla programma