Microsoft Teams

Vai vēlies iemācīties radīt viedos asistentus? Piesakies! https://ej.uz/my-first-virtual-agent-ii

Viedie asistenti ir lielā cieņā. Adobe vēsta, ka 2019. gadā 31% pasaules lielāko uzņēmumu plānojuši ieviest mākslīgā intelekta tehnoloģijas. "Lux Research" norāda, ka no 2014. līdz 2018. gadam starp mākslīgā intelekta jomā iesniegtajiem patentu pieteikumiem, dabisko valodu apstrāde – viedo asistentu stūrakmens – ir otrā visplašāk pārstāvētā tehnoloģiju kopa. Visbeidzot, saskaņā ar "Statista" datiem, vienlaicīgi šīs tehnoloģijas kļūst lētākas un lietotāji tām vairāk uzticas.

Viedo asistenu tirgus briest, uzņēmumi šīs prasmes pieprasa un lietotāji sāk pie šiem asistentiem pierast. Šis ir izcils brīdis apgūt virtuālo robotu prasmes, lai pievienotu savam projektam, paplašinātu savu prasmju klāstu vai izstrādātu kādu balss asistenta funkciju.

Roberts Stašķevičs, Accenture Latvia Intelektuālās automatizācijas izstrādātājs parādīs, kā radīt virtuālo viedo asistentu. Šajā darbnīcā Tu apgūsi šīs jomas pamatjēdzienus un izstrādes rīka Google Dialogflow pamatprasmes. Roberts soli pa solim parādīs, kā izveidot robotu, pa ceļam palīdzot atrisināt kļūmes. Pasākuma beigās Tu ar savu robotu varēsi sarakstīties vai pat sarunāties.

Šī ir iesācējiem draudzīga darbnīca, iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas. Pasākums ir bez maksas, bet vietu skaits ir ierobežots. Pasākuma darba valoda ir angļu.

Pasākums notiks tiešsaistē Microsoft Teams. Lai saņemtu saiti, Tev jāreģistrējas šeit: ej.uz/my-first-virtual-agent-ii

Šo pasākumu rīko medicīnas tehnoloģiju projektu studija LU DF LAB sadarbībā ar Accenture Latvia. Pasākumu atbalsta Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte un Latvijas Universitātes Studentu padome.