Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Komandējumu noformēšanas procedūra
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.11.2017

SVARĪGI

Pilnslodzes darbiniekiem visos gadījumos, kad tiek atstāta Latvijas Republikas teritorija, jānokārto komandējums. Tas jādara arī tad, ja nodarbības tiek pārceltas un ceļojums netiek apmaksāts no LU līdzekļiem. Lai brauktu komandējumā no Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, jārīkojas šādi: 

1. Jānoformē komandējuma IESNIEGUMS. Veidlapas ir Datorikas fakultātes dekanātā (telpa nr. 326) pie Rudītes Ekmanes, tālr. 67034488. Aizpildīšanas noteikumi veidlapas otrā pusē. Tas jādara ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms izbraukšanas, lai varētu pagūt noformēt LU rīkojumu. Jāiesniedz dekanātā uz parakstiem. Ja gribat iepriekš saņemt avansu komandējuma izdevumiem, iesniegums jāiesniedz stipri agrāk, lai varētu noformēt LU rīkojumu, uz kura pamata saņemt avansu un vēl nopirkt biļetes. 

2. Pēc atgriešanās trīs dienu laikā jānoformē komandējuma PĀRSKATS, veidlapas sekretariātā, jāiesniedz sekretariātā uz parakstiem. Aizpildīšanas noteikumi veidlapas otrā pusē. Pārskats jāiesniedz arī tad, ja komandējumu nefinansē LU.

3. Līdz ar 2.punktā minēto pārskatu vismaz vienu teikumu par komandējumā paveikto jānosūta uz jelena.polakova@lu.lv ar cc: juris.borzovs@lu.lv. Šis teksts tiks ievietots Datorikas fakultātes mājaslapas ziņu sadaļā. Ja komandējumā devušies vairāki darbinieki, var būt viena kopīga ziņa.

4. Ja komandējumu pilnībā vai daļēji finansējusi LU, pēc atgriešanās trīs dienu laikā jāaiziet uz LU Grāmatvedību (Raiņa bulvāris 19, 137. telpa), kur jānoformē komandējuma IZDEVUMU NORĒĶINS , jāpievieno biļetes un citi izdevumus apstiprinoši čeki, kvītis u.c.. Grāmatvedībā noformēs izdevumu atmaksu.