Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Izsludina pieteikšanos BAFF stipendijai pētījumu veikšanai ASV

27.09.2017

Līdz 30. oktobrim pētnieki un zinātnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

Pētniecības programma sniedz finansējumu pētniekiem un zinātniekiem, kas vēlas veikt pētījumus ASV universitātēs vai pētniecības centros. Pieejamais finansējums vienam projektam ir 60 000 ASV dolāru gadā, turklāt zinātnieki uz ASV var ņemt līdzi ģimenes locekļus, kā arī programmas laikā piedalīties divās konferencēs. Pētniecības programmas ilgums ir no sešiem līdz divpadsmit mēnešiem. Piesakoties programmai līdz oktobra beigām, stipendijas ieguvēji uz ASV var doties, sākot ar nākamā gada aprīli.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, atbilstība fonda misijai, akadēmiskie un profesionālie sasniegumi, kā arī angļu valodas zināšanas. Visiem Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda programmu dalībniekiem pēc programmas beigšanas vismaz uz diviem gadiem jāatgriežas Latvijā, lai iegūtās zināšanas, prasmes un pieredzi izmantotu valsts sociālās, politiskās un uzņēmējdarbības vides attīstībai. Dalība Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda stipendiju programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

Pieteikties stipendijai var līdz 30. oktobrim, nepieciešamos dokumentus iesniedzot elektroniski fonda mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.

 

Papildu informācija:

Ilze Bembere,
BAFF stipendiju programmu pārstāve Latvijā
e-pasts: ibembere@ciee.org
tel. 67035270