Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Kiberdrošības konference "Kiberšahs 2017"

05.09.2017

CERT.LV kopā ar ISACA Latvijas nodaļu aicina uz starptautisko kiberdrošības konferenci "Kiberšahs 2017", kas notiks 2017. gada 5. oktobrī viesnīcā Latvija. Konferenci atbalsta LMT, Squalio Cloud Consulting un Accenture Latvia.

Konferencē tiks aplūkotas tādas tēmas kā lietu interneta (IoT) drošība, mākslīgā intelekta izmantošana, privāto datu drošības jautājumi, kiberdrošības pētījumi un citas tēmas. Konferences darba valoda ir angļu.

Norises vieta un laiks: Konference notiks 2017. gada 5. oktobrī viesnīcā Latvija, Elizabetes ielā 55, Rīgā, no plkst. 8:20 līdz 17:00.

Mērķauditorija: Valsts un pašvaldību iestāžu atbildīgās personas par IT drošību, IT drošības speciālisti, informācijas sistēmu auditori, IT drošības entuziasti, pētnieki un citi interesenti.

Pieteikties konferencei iespējams līdz 2017. gada 2. oktobrim, vai kamēr būs pieejamas brīvas vietas. Dalība konferencē ir bez maksas.

Konferences apmeklētājiem tiks izsūtīti elektroniski apliecinājumi par dalību konferencē. Pasākums atbilst IT drošības likuma prasībām par CERT.LV organizētajiem IT drošības semināriem.