Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Datorikas fakultātē viesojas akreditācijas komisija un ārzemju eksperti

02.06.2017

Šī gada 24. un 25. maijā Datorikas fakultātē viesojās Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras (AIKA) un European Quality Assurance Network for Informatics Education (EQANIE) eksperti, lai izvērtētu fakultātes piedāvātās studiju programmas. Vizītes ietvaros eksperti tikās gan ar fakultātes visu līmeņu studentiem, gan pasniedzējiem, gan darba devēju pārstāvjiem, gan studiju programmu direktoriem un dekānu.

Neskatoties uz to, ka Datorikas fakultātes studiju programmas ir akreditētas līdz 2019. gadam, šogad ir veikts apjomīgs darbs pie programmu modernizēšanas un iesniegti dokumenti modernizētu programmu akreditēšanai. Tāpat ir veikti uzlabojumi un atjauninājumi, lai programmas arī turpmāk atbilstu EQANIE izvirzītajiem studiju apguves rezultātu kritērijiem, un saglabātu Eiropas kvalitātes zīmi, ko LU programmas uz maksimālo termiņu - pieciem gadiem - ieguvušas jau 2012. gadā.

Akreditācijas rezultāti un ekspertu atzinums fakultātei būs pieejams vasaras beigās vai rudens sākumā.

Studiju modernizāciju finansiāli atbalstīja uzņēmums SIA “Mikrotīkls”, ziedojumu administrē Latvijas Universitātes Fonds.