Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU komanda Petrozavodskas vasaras treniņnometnē. No kreisās: Pēteris Pakalns, Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Čivkulis.
LU komanda Petrozavodskas vasaras treniņnometnē. No kreisās: Pēteris Pakalns, Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Čivkulis.

LU studentu komanda piedalījās Petrozavodskas vasaras programmēšanas treniņnometnē

09.09.2016

Latvijas Universitātes studentu komanda, kuras sastāvā ir DF students Pēteris Pakalns, DF students Andrejs Kuzņecovs un FMF students Kristaps Čivkulis, no 22. augusta līdz 1. septembrim, gatavojoties jaunajai ACM programmēšanas sacensību sezonai, piedalījās programmēšanas treniņnometnē Petrozavodskā - Petrozavodsk Summer Programming Camp 2016 -, kas ir viena no sarežģītākajām sacensību programmēšanas treniņnometnēm pasaulē, kurā piedalās arī komandas, kas ir ieguvušas pasaules čempiona titulu ACM ICPC sacensībās. Treniņnometne norisinājās Petrozavodskas Valsts universitātē, Krievijā.

Treniņnomentē katra diena sastāvēja no intensīvām 5 stundu programmēšanas sacensībām, uzdevumu analīzes un neatrisināto uzdevumu izpildes, bija arī divas atslodzes dienas, kurās studenti apmeklēja organizētas aktivitātes, kā boulings, peldbaseins, tramplīnlekšana un Kizhi salas ekskursija.

LU studentu programmēšanas komandas atbalsta A/S „Exigen Services Latvia”, SIA „Datakom”, Latvijas Goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs un Latvijas goda konsuls Mičiganā Andris Lācis.