Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Trīs LU studentu programmēšanas komandas piedalījās treniņnometnē Maskavā

03.12.2015

No 9. līdz 21. novembrim trīs LU studentu komandas, kuru sastāva ir studenti Aleksejs Zajakins, Dārta Rituma, Andrejs Kuzņecovs, Pēteris Pakalns, Pēteris Kārlis Ratnieks, Artūrs Jānis Pētersons, Ņikita Larka un Kristaps Čivkulis piedalījās ACM ICPC sacensību programmēšanas treniņnometnē Maskavā - Moscow International Workshop ACM ICPC. Treniņnometne norisinājās Maskavas Fizikas un tehnoloģiju institūtā (valsts universitātē).

Treniņnometnes programma sastāvēja no 5 stundu programmēšanas sacensībām katru dienu, uzdevumu analīzes un neizpildīto uzdevumu risināšanas, tāpat bija arī sacensību sponsoru prezentācijas un ekskursijas uz Yandex biroju un sarkano laukumu.

Dalībniekus izmitināja tikko uzceltās kopmītnēs, un bija iespēja brīvajā laikā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm universitātes baseinā vai sporta zālē.

Treniņnometnē LU studenti guva pieredzi, jaunas zināšanas un metodes problēmu risināšanai. Nometne bija vērtīga un, aizpildot nometnes noslēguma aptaujas, LU studenti norādīja, ka vēlētos tajā piedalīties vēlreiz.

LU studentu komandu dalību sacensībās atbalsta: A/S „Exigen Services Latvia”, SIA „Datakom”, Latvijas Goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs un Latvijas goda konsuls Mičiganā Andris Lācis.