Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Atlase 2016
Pēdējās izmaiņas veiktas:
14.10.2016

Atlases sacensības

14. oktobrī LU Datorikas fakultātes 336. un 345. datorklasē notiks atlases sacensības ¼ finālam, kas 3. novembrī notiks Minskā. Vienlaicīgi šajās sacensībās piedalās vadošās Igaunijas un Lietuvas augstskolu komandas (Kauņa, Tallina, Tartu, Viļņa), kurām tās arī ir iekšējās atlases sacensības.

Latvijas Universitāte šogad drīkst piedalīties ¼ finālā ar 5 komandām. Gala lēmums par komandu skaitu no LU tiks pieņemts pēc atlases sacensībām. Uz Minsku brauks vismaz 3 komandas.

Atlases labākās komandas dalībniekiem tiks piešķirtas balvas. Našķi un dzērieni sacensību laikā tiks nodrošināti.

  • 16:00-21:00 – atlases sacensības
  • 21:10 – apbalvošana

Komanda var startēt ar savu datoru. Sacensību laikā var izmantot savus sagatavotos materiālus drukātā veidā, piemēram, ar algoritmiem (25-as A4 formāta lapas). Elektroniskos materiālus izmantot nedrīkst (piemēram, faili uz zibatmiņas vai sava datora). Sacensību laikā internetu drīkst izmantot tikai sacensību sistēmas darbināšanai. Godīgu sacensību principu neievērošana var beigties ar komandas diskvalifikāciju.

Reģistrēšanās

Lai piedalītos izmēģinājumā un atlases kārtā, reģistrējiet savu komandu zemāk esošajā anketā.  Ļoti vēlamais pieteikšanās termiņš atlasei ir 14. oktobris plkst. 15:30

Komandā var būt līdz 3 dalībniekiem. Drīkst startēt individuāli vai divatā, bet priekš labāka rezultāta sasniegšanas ieteicams piedalīties pilnā komandā. Ja meklējat sev komandas dalībniekus, attiecīgi norādiet reģistrācijas formā un Jums tiks palīdzēts iespēju robežās.

Sacensību vide

Sacensībām tiek izmantota sistēma CodeForces. Papildus oficiālajai reģistrācijai, dalībai nepieciešams izveidot kontu šajā sistēmā. Ieteicams izveidot arī komandu, kas ietver visu Jūsu komandas dalībnieku kontus.

Ja neesat drošs, kā rīkoties, tad šo daļu var izdarīt klātienē pirms atlases, prasot palīdzību organizētājiem uz vietas.

Neskaidrību gadījumā sūtiet jautājumus uz guntis.arnicans@lu.lv vai jevgenijs.vihrovs@lu.lv 

Reģistrēšanās anketa

LU studentu komandu dalību sacensībās atbalsta: A/S „Exigen Services Latvia”, SIA „Datakom”, VISMA grupas uzņēmumi Latvijā, Latvijas Goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs un Latvijas goda konsuls Mičiganā Andris Lācis.