Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kontakti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.05.2017

Adrese: Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV 1586
Tālrunis: 67034488
Fakultātes e-pastsdf@lu.lv 

 Vizīte Datorikas fakultātē cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām

Lūdzam zvanīt fakultātes sekretārei pa tālruni 67034488.

 

 

Dekāns: 

Profesors Juris Borzovs, 67034490, e-pasts: Juris.Borzovs@lu.lv 

Sekretāre: 

Rudīte Ekmane, tālr. 67034488; e-pasts: Rudite.Ekmane@lu.lv

Studiju programmu direktori:

Prof. Guntis Arnicāns (bakalaura programma), 67034475; 29289578, Guntis.Arnicans@lu.lv 
Prof. Kārlis Podnieks (maģistra programma), 67224363, Karlis.Podnieks@lu.lv 
Asoc. prof. Jānis Zuters (profesionālā studiju programma), 67034506; 29470187, Janis.Zuters@lu.lv 
Prof. Andris Ambainis (doktora programma), 67034517, Andris.Ambainis@lu.lv 

Studiju metodiķes:

Ārija Sproģe, tālr. 67034505; e-pasts: Arija.Sproge@lu.lv (bakalaura programma)
Anita Ermuša, tālr. 67224363; e-pasts: secret@mii.lu.lv (maģistra un doktora programmas)
Ella Arša, tālr. 67224363; e-pasts: secret@mii.lu.lv (maģistra programma)
Dace Mileika, tālr. 67034495; e-pasts: Dace.Mileika@lu.lv

Sabiedriskās attiecības

Jeļena Poļakova, tālr. 26847202, e-pasts: jelena.polakova@lu.lv