Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
2013./2014.studiju gadā mūs ir atbalstījuši
Pēdējās izmaiņas veiktas:
11.09.2014

Datorikas fakultāte izsaka pateicību visiem mūsu atbalstītājiem 2013./2014. ak.studiju gadā!

Tiešie finansiālie atbalstītāji:

  • Accenture
  • Exigen Services Latvia
  • DPA
  • RIX Technologies
  • FMS 
  • Datakom
  • 4finance
  • LMT
  • Latvijas IT klasteris
  • WhiteCryption

Vieslektori atsevišķās lekcijās:

  • Vija Kalniņa, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca
  • Daiga Kiopa, Lursoft
  • Dr. Vadims Mantrovs, Advokātu birojs Rozenfelds un partneri
  • Sanita Meijere, DPA
  • Katrīna Sataki, Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts, NIC.LV
  • Kārlis Siliņš, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs
  • Varis Teivāns, Ivo Ķutts un Gints Mālkalnietis, CERT.LV
  • Kirils Solovjovs un Jānis Jansons, 1. SIA
  • Agris Krusts un Ingus Krūmiņš, SIA IT Centrs
  • Atis Straujums un Māris Valdats, SIA Whitecryption
  • Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia
  • Sigita Līviņa, Accenture

DTA kvalifikācijas ārējās komisijas locekļi:

  • Harijs Ausmanis, M. soc. zin., vecākais sistēmu administrātors, Datorikas institūts DIVI
  • Irvins Gustsons, B. Inž., informācijas sistēmu drošības speciālists, DNB banka
  • Ivo Ķutts, Mg.oec, vadošais sistēmu analītiķis, LUMII Tīkla risinājumu daļa
  • Guntis Liepiņš, Mg.oec., IT Sistēmu Administrators, Lattelecom Technology
  • Jānis Piņķis, M. dat., IT infrastruktūras arhitekts, SIA IBM Latvija
  • Jānis Ģērmanis, B.elektr.inž., Direktors, SIA „Uriel Technologies”
  • Andis Kublinskis, M. prof., IT risinājumu arhitekts, SIA „Komerccentrs Dati grupa”
  • Edgars Rocis, B.progr.inž., valdes loceklis, SIA idejutirgus.lv
  • Māris Šenne, M.inž.zin., direktors, SIA ELFI

Kvalifikācijas darbu komisijas locekļi:

  • Pēteris Krastiņš, Exigen Services Latvia, projektu pārvaldības biroja vadītājs
  • Zane Bičevska, Datorikas institūts DIVI, valdes locekle
  • Lauris Linabergs, SIA Lattelecom, IT arhitekts
  • Maija Ļaksa, SIA eBIT, funkcionālā konsultante
  • Inguna Pede, A/S RIX Technologies, izpilddirektore
  • Raimonds Simanovskis, SIA EazyOne, valdes loceklis
  • Agris Šnepsts, Exigen Services Latvia, Biznesa centra vadītājs
  • Pēteris Baumanis, Exigen Services, Biznesa centra vadītājs
  • Modris Bērzonis, Accenture, menedžeris
  • Andris Bozis, M.ekon., MBA, Accenture, vecākais sistēmu analītiķis
  • Juris Brants, Exigen Services Latvia, projektu vadītājs
  • Jana Ceriņa-Bērziņa, SIA "DIVI grupa", projektu vadītāja
  • Intars Garbovskis, Accenture, vecākais sistēmu analītiķis
  • Kārlis Gobleja, SIA FMS, projektu vadītājs
  • Dace Gobleja, FMS, projektu direktore
  • Filips Jeļisejevs, Nervogrid Oy, projektu vadītājs
  • Mārtiņš Ķemme, SIA eBIT projektu vadītājs, vecākais konsultants
  • Jānis Mārtužs, Dnet Itrisinājumi, valdes loceklis
  • Pēteris Paikens, LU MII, pētnieks
  • Lauris Raipulis, SIA Baltcom TV, IT projektu vadītājs
  • Juris Rāts, Lattelecom Technology, projektu pārvaldnieks
  • Miks Rozenbergs, Exigen Services, vadošais projektu pārvaldnieks
  • Agnis Škuškovniks, ARS, IT nodaļas vadītāja vietnieks
  • Egons Šolmanis, SIA "D8 Corporation"
  • Aleksandrs Zeļenkovs, Exigen Services Latvia, vadošais projektu vadītājs
  • Jānis Zuters, LU DF As.prof., progr.dir.
  • Edžus Žeiris, SIA ZZ Dats, direktora vietnieks attīstības jautājumos

Kvalifikācijas darbu vadītāji:

  • Agris Vendelis, SIA „DPA”, programmatūras virziena vadītājs
  • Ainārs Auziņš, RTU, DITF, sistēmanalītiķis
  • Aleksandrs Okseņuks, SIA DPA, vecākais izstrādātājs
  • Aleksandrs Pļuščevskis, AS DNB banka, bankas uzskaites risinājumu daļa, vietējais koordinators
  • Aleksandrs Smišļājevs, SIA XTech2, tehniskais direktors
  • Aleksejs Šibanovs, A/S DNB Banka, vadītājs
  • Andis Plakans, SIA „NT Piedzīvojumi”, valdes loceklis
  • Andrejs Frišfelds, SIA TestDevLab, valdes loceklis
  • Anrijs Rubenis, Accenture Latvija, programētājs
  • Artis Teilāns, Exigen Services, sistēmanalītiķis
  • Artūrs Bartusēvičš, SIA Tieto Latvia, vecākais konfigurāciju vadītājs
  • Artūrs Grīnhofs, Optimum Concept, projektu vadītājs
  • Arvils Kalpišs, SIA „DPA”, projektu vadītājs
  • Daiga Orlova, a/s „Exigen Services Latvia”, projektu pārvaldniece
  • Deniss Gudejevs, SIA “GARDS”, direktors
  • Dzintars Vilnis, a/s Exigen Services Latvia, vecākais projektu vadītājs
  • Edgars Bieziņš, Exigen Services Latvia, vecākais sistēmu arhitekts
  • Edgars Cīrulis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, IT un sakaru nodrošinājuma nodaļas vadītājs
  • Edgars Diebelis, Datorikas Institūts „DIVI”, projektu vadītājs
  • Eduards Jermaks, SIA „DPA”, vecākais izstrādātājs
  • Ēriks Klotiņš, SIA "World Technology Frontier", CTO
  • Ēriks Kuļikovs, AS “Drogas”, projektu vadītājs
  • Ervīns Keišs, SIA Softkoms, programmētājs
  • Gatis Sprūds, SIA „CDI“, valdes priekšsēdētājs
  • Gundars Lisovskis, Sia Eptron, kvalitātes nodrošināšanas inženieris
  • Gunta Strode, SIA DPA, risinājumu virzienu vadītāja
  • Guntis Šmaukstelis, SIA MultiApps, valdes loceklis
  • Ģirts Ļaudaks, Mykoob, valdes loceklis
  • Imants Pops, Exigen Services Latvija, vecākais projektu pārvaldnieks
  • Ingus Skaistkalns, SIA MAKIT, programmētājs/ inženieris
  • Ivars Bandonis, SIA „Stratcom”, uzņēmuma dibinātājs
  • Jānis Knets, Accenture Latvoja, vecākais programētājs
  • Jānis Viklis, Files.fm, IT vadītājs
  • Jevgenijs Kersovs, Accenture Latvija, rogrammetājs analītiķis
  • Kaspars Auzarejs-Auzers, Accenture Latvija, projektu vadītājs
  • Kristaps Ozols, Lattelecom technology, vecākais programmētājs
  • Kristīne Cīpola, Tieto Latvia, tehniskais konsultants
  • Krišjānis Grigalinovičs, Mailigen, programmētājs
  • Lilita Narņicka, SIA "Moonlight Software", izstrādes vadītāja
  • Māris Āriņš, Exigen Services Latvija, vadošais programmētājs
  • Māris Mols, SIA Molssoft Latvija, valdes loceklis
  • Mārtiņš Bergmanis, SIA “Cube Aģentūra”, tehniskais direktors
  • Mārtiņš Ķemme, SIA eBIT, vecākais konsultants
  • Mārtiņš Rumkovskis, SIA Uniso, programmatūras inženieris
  • Normunds Gulbinskis, AS “Latvenergo”, IT projektu vadītājs
  • Pēteris Birkants, SIA „FMS”, programmētājs
  • Raimonds Simanovskis, SIA “EazyOne”, valdes loceklis
  • Roberts Rozis, SIA "Tilde", valodas resursu pārvaldnieks
  • Rolands Bērziņš, SIA “Mendo”, ārējo klientu nodaļas IT vadītājs
  • Rūdolfs Opmanis, Tom Sawyer Software, servisa inženieris
  • Ruslans Aržaņiks, X-Infotech SIA, izstrādes nodaļas vadītājs
  • Ruslans Bondars, SIA Dyninno, tehniskais direktors
  • Sandis Začs, SIA Lattelecom Technology, pakalpojumu vadītājs
  • Valdis Krūmiņš, SIA ABC DEVELOPMENT, valdes priekšsēdētājs
  • Valters Šics, SIA "Tilde", vadošais izstrādātājs

Liels paldies prakses vietu nodrošinātājiem un prakses vadītājiem:

  • Accenture Latvijas filiāle, personīgi Maksimam Jegorovam, Kasparam Auzarējam-Auzeram, Denim Borziham, Andim Cirsim, Jevgenijam Kersovam, Andrejam Oliņam, Anrijam Rubenim, Aleksndram Sinam
  • AS „4finance”, personīgi Kristapam Ozolam, Albertam Polem, Stuartam Vatkinam
  • AS „DELFI”, personīgi Konstantīnam Kuzikovam, Dainim Zariņam
  • AS „DNB banka”, personīgi Dacei Kauliņai, Aleksandram Pļuščevskim, Aleksejam Šibanovam
  • AS „ELKO Grupa”, personīgi Egonam Bušam, Jānim Casno, Mārim Apelim
  • AS „EXIGEN SERVICES LATVIA”, personīgi Ivaram Pukstam, Uldim Smilts, Mārim Āriņam, Edgaram Bieziņam, Artim Čodaram, Andrim Kadiķim, Daigai Orlovai, Imantam Popam, Artim Teilānam, Dzintaram Vilnim
  • AS „MultiApps”, personīgi Guntim Šmaukstelim
  • AS „SEB banka”, personīgi Gunitai Meierei, Aldim Eglem
  • biedrība „Aicinājums Tev”, personīgi Mārītei Rozentālei
  • biedrība „Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs”, personīgi Ievai Prankai
  • biedrība „Collective Intelligence Research Center”, personīgi Mārtiņam Jansonam, Artūram Kadiķim
  • LR VM Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, personīgi Armandam Ploriņam, Edgaram Cīrulim
  • LU aģentūra „Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts (LU MII)”, personīgi Rihardam Balodim-Bolužam, Inārai Opmanei, Kārlim Freivaldam, Renāram Liepiņam, Andrejam Spektoram, Leo Trukšānam
  • Seesam Insurance AS Latvijas filiāle, personīgi Aigaram Freimanim, Jānim Ķempem
  • SIA „ABC DEVELOPMENT”, personīgi Valdim Krūmiņam
  • SIA „AKMENS UN PARTNERI”, personīgi Viesturam Lācim
  • SIA „AmberPhone”, personīgi Didzim Andersonam
  • SIA „ARCANA”, personīgi Dmitrijam Morevam, Edmundam Beinarovičam
  • SIA „Atea Global Services”, personīgi Nicolaam Albanam
  • SIA „Business Latvia”, personīgi Tatjanai Prikņai, Denisam Smirnovam
  • SIA „C.T.CO”, personīgi Jevgenijam Furam
  • SIA „CDI”, personīgi Gatim Sprūdam
  • SIA „Cube”, personīgi Renāram Jansonam, Mārtiņam Bergmanim, Mikam Miķelsonam
  • SIA „Dataleks”, personīgi Aleksandram Sugatovam, Jevgēnijam Bogdanovam
  • SIA „DIGLAT”, personīgi Ērikam Mertenam
  • SIA „DIVI grupa”, personīgi Zanei Bičevskai, Edgaram Diebelim
  • SIA „DYNINNO”, personīgi Irinai Kuzņecovai, Ruslanam Bondaram
  • SIA „DLV”, personīgi Igoram Molčanovam, Aleksandram Geseļtinam
  • SIA „DPA”, personīgi Jurim Vilderam, Eduardam Jermakam, Arvilam Kalpišam, Pāvelam Mihailovam, Aleksandam Okseņukam, Agrim Vendelim
  • SIA „eBIT”, personīgi Aivaram Akotam, Mārtiņam Ķemmem
  • SIA „Efumo SSC”, personīgi Ansim Līpenītim, Ancei Laganovskai
  • SIA „eLaikmets”, personīgi Oskaram Holšteinam
  • SIA „ELFI PRO”, personīgi Mārim Šennem
  • SIA „EPTRON”, personīgi Armīnam Kušķim, Kasparam Lakševicam, Svetoslavam Serafimovam
  • SIA „FindOut”, personīgi Igoram Fomiškinam
  • SIA „FMS”, personīgi Jānim Bergam, Aleksim Orlovam
  • SIA „Fubla”, personīgi Armandam Zomerfeldam
  • SIA „GARDS”, personīgi Denisam Gudejevam
  • SIA „IDEJUTIRGUS.LV”, personīgi Edgaram Rocim
  • SIA „imedia”, personīgi Jānim Rozenblatam, Krišjānim Grigalinovičam
  • SIA „INsolution”, personīgi Gintam Reikam
  • SIA „Intrum Justitia Software Development Centre”, personīgi Maksimam Paukovam, Jānim Lapsam
  • SIA „J E Corporation”, personīgi Jānim Stepiņam
  • SIA „KAMINARI”, personīgi Igoram Zagorskim
  • SIA „Karšu izdevniecība Jāņa sēta”, personīgi Jānim Viklim
  • SIA „Landors L”, personīgi Antonam Sapriko
  • SIA „Lattelecom Technology”, personīgi Daigai Riekstiņai, Gintam Bahšteinam, Jānim Gorskim, Kristapam Ozolam, Gintam Polim
  • SIA „LURSOFT IT”, personīgi Daigai Kiopai, Vjačeslavam Bogdanovam
  • SIA „Lux Technology”, personīgi Paulam Luksam, Jurģim Luksam
  • SIA „MAK IT”, personīgi Arvim Zeilem, Ingum Skaistkalnam
  • SIA „MENDO”, personīgi Kasparam Grīnvaldam
  • SIA „Mykoob”, personīgi Ģirtam Ļaudakam
  • SIA „MOLSSOFT LATVIJA”, personīgi Nilam Austrumam
  • SIA „NT PIEDZĪVOJUMI”, personīgi Andim Plakanam
  • SIA „OCTOPUS TECHNOLOGIES”, personīgi Degi Karajevam
  • SIA „Optimum Concept”, personīgi Zanei Kristapsonei, Artūram Grīnhofam
  • SIA „Point Transaction Systems”, personīgi Agrim Štikānam, Oļegam Gumenņikovam, Vadimam Peļņam
  • SIA „Scandic Fusion”, personīgi Kārlim Vītolam, Mārtiņam Bērziņam
  • SIA „Special Solutions”, personīgi Didzim Grundspeņķim, Artim Stopiņam
  • SIA „Spot in Motion”, personīgi Mārim Naglim, Jānim Grigaļunam
  • SIA „STRATCOM”, personīgi Ivaram Bandonim
  • SIA „TestDevLab”, personīgi Andrejam Frišfeldam
  • SIA „Tieto Latvia”, personīgi Marutai Locikai, Mārim Ozoliņam, Vitālijam Jakovelam
  • SIA „TILDE”, personīgi Andrejam Vasiļjevam, Andim Lagzdiņam, Robertam Rozim
  • SIA „TOM SAWYER SOFTWARE LATVIA”, personīgi Austrim Krastiņam, Rūdolfam Opmanim
  • SIA „UNISO”, personīgi Mārtiņam Rumkovskim
  • SIA „Walmoo”, personīgi Guntim Čoderam
  • SIA „World Technology Frontier”, personīgi Raivim Dejus, Ērikam Klotiņam
  • SIA „WTF dizains”, personīgi Pēterim Jurčenko
  • SIA „X Infotech”, personīgi Mārim Birģelim, Vadimam Aleksandram Popovam, Ruslanam Aržaņikam
  • SIA „XTech2”, personīgi Normundam Ančupānam, Aleksandram Smišļājevam
  • VSIA „Autotransporta direkcija”, personīgi Normundam Narvaitim, Uldim Rozenbegam