Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
2009./2010. studiju gadā mūs ir atbalstījuši
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.12.2010

Finansiālie atbalstītāji

Accenture Latvijas filiāle

Datorikas institūts DIVI

FMS Software

RIX Technologies

Tieto Enator Alise

 

Materiālie atbalstītāji (ierīces, licences u.tml.)

CISCO

Microsoft

Tilde

 

Fakultātes Domes locekļi

Asociētā profesore Dr. Signe Bāliņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente

 

LU Datorzinātņu studiju programmu padomes locekļi

Zane Bičevska, Datorikas institūts DIVI
Dr. Mārtiņs Gills, Norvik Banka
Sanda Linde, Tietoenator Alise
asoc. prof. Uldis Smilts, Exigen Services Latvia
Inguna Pede, Lattelecom Technology
Jevgeņija Šteinberga, IBM Latvija
Andrejs Vasiļjevs, Tilde

 

 

Kursu lektori, specsemināra vadītāji, noslēguma darbu vadītāji

Vita Karnīte, Exigens Services Latvia

Elmārs  Strods, Baltic Technology Group

Ivars Šūba, Latvijas Banka

 

Vieslektori atsevišķās lekcijās

Ēriks Eglītis, Latvijas Pasts

Renāte Guslens, Exigen Services Latvia

Ēriks Nuķis, Exigen Services Latvia

Raimonds Simanovskis, TietoEnator Alise

 

Kvalifikācijas darbu komisiju locekļi un kvalifikācijas darbu vadītāji

Vitālijs Akbijevs, ExigenServices Latvia

Mihails Akulenkovs, Valsts ieņēmumu dienests

Andris Atteka, Blue Coat Systems Latvia

Harijs Ausmanis, Datorikas institūts DIVI

Nils Austrums, Molssoft Latvia

Oskars Bartuševics, Datorikas institūts DIVI

Modris Bērzonis, Accenture

Zane Bičevska, Datorikas institūts DIVI

Dairis Birkenbergs, DPA

Juris Brants, Lattelecom Technology

Jana Ceriņa-Bērziņa, Datorikas institūts DIVI

Mārtiņš Gills, Norvik Banka

Kārlis Gobleja, Lattelecom Technology

Jurijs Grigorjevs, Tieto Enator

Andrejs Hrenovs, PIN

Dr. Sergejs Iļņickis, Lattelecom Technology

Ivo Ivanovs, Ernst&Young Baltics

Filips Jelisejevs, Nervogrid

Pēteris Krastiņš, Exigen Services Latvia

Zigurds Kupčs, Accenture

Vladimirs Kuzmins, Rixtar

Mārtiņš Ķemme, Tieto Enator Alise

Lauris Linabergs, Exigen Services Latvia

Maija Ļaksa, Tieto Enator Alise

Vladimirs Ļipatovs, Rīgas Domes Informācijas tehnoloģiju departaments

Jānis Mārtužs, Dnet Itrisinājumi

Sergejs Meļņiks, Progmeistars

Jurijs Ņikuļins, SVIFT

Viktors Ovčiņņikovs, C.T.Co

Aleksandrs Papiševs, FMS Software

Inguna Pede, Lattelecom Technology

Jānis Piņķis, IBM Latvija

Andis Plakans, NT Piedzīvojumi

Māris Puriņš, ExigenServices Latvia

Dmitrijs Rassohins, LDC

Juris Rāts, Lattelecom Technology

Aleksejs Rožko, Accenture

Zane Segruma, Accenture

Antons Sisojevs, Lattelecom Technology

Dainis Skunstiņš, Pļavnieku ģimnāzija

Uldis Smilts, Exigen Services Latvia

Juris Strods, SWH SETS

Agris Šnepsts, Exigen Services Latvia

Egons Šolmanis, Lattelecom Technology

Vladislavs Tatarincevs, CYONE

Ģirts Upītis, Draugiem

Juris Vaivods, SAF Tehnika

Aleksandrs Vedjaševs, Latvijas Kuģniecība

Edmunds Zariņš, Latvenergo

Jurijs Zariņš, Vivax Communications Group

Raivis Zelenkevičs, Lattelecom BPO

Edžus Žeiris, ZZDats

 

Bakalaura un maģistra darbu vadītāji un recenzenti

Zane Bičevska, Datorikas institūts DIVI

Kārlis Blūmentāls, Blumentals Solutions

Sergejs Bratarčuks, Rīgas klasiskā ģimnāzija

Vasilijs Demidovs, Latvijas dzelzceļš

Dmitrijs Kravčenko, Terra Virtuala

Gundega Lazdāne, FMS Software

Oskars Ozols, Datorikas institūts DIVI

Vadims Potehins, Norvik Technology

Dmitrijs Pozdņakovs, Accenture

Ļubova Šinka, ExigenServices Latvia

 

Prakses vietu nodrošinātāji

Accenture Latvijas filiāle, Amber Soft, AMZ, ARMO MĒBELES, AXIOMA, Ārlietu ministrija,  BALTICOM, BIKO-LAT, Biroja Tehnikas Eksperts, BITI, Blue Coat Systems Latvia, C4, Centrālā statistikas pārvalde, Computers Guard, Creative PC service, CYONE, Das Axelat, Datakom, Datorikas institūts DIVI, Datu Sistēmas, Digitālās ekonomikas attīstības centrs, DnetItrisinājumi, Dziedniecība, EGATE, Elektronikas un datorzinātņu institūts, Ernst&Young Baltics, Exigen Services Latvia, FMS Software, FRAME INFORM SYSTEMS, GILMORE, Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs, IBM Latvija, IT Solutions, Kraisnet, LAFIPA, La GET, Landors L, Lantiq Latvija, Lattelecom BPO, Lattelecom Technology, Latvenergo, Latvijas Dzelzceļš, Latvijas Krājbanka, Latvijas Kuģniecība, Lauksaimniecības datu centrs, Molssoft Latvija, Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Nereta M, Nervogrid, Nexum Insurance Technologies, NT Piedzīvojumi, Ogres Jumis, PIN, Pluss 22, Pocket Labs, Prize ITM, Priekules vidusskola, Progmeistars, Proof IT, Rixtar, Rīgas Domes Informācijas tehnoloģiju departaments, Rīgas Klasiskās ģimnāzija, SAF Tehnika, Simourg, SWH SETS, Tieto Enator, Tieto Enator Alise, Tup un Turies, Valsts Ieņēmumu dienests, WG Agency, Zener, ZZ Dats.

 

 

Cita veida atbalstītāji